ارتش سوریه کاروان نظامی آمریکا را وادار به عقب نشینی
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتش سوریه کاروان نظامی آمریکا را وادار به عقب نشینی
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، منابع سوری از اقدام نیروهای ارتش این کشور در ممانعت از تردد کاروان نظامیان اشغالگر آمریکا در حومه شمال غربی الحسکه خبر دادند.
بر اساس این گزارش، یک پست ایست و بازرسی ارتش سوریه از حرکت کاروان نظامی آمریکا در حومه تل تمر واقع در حومه شمال غربی الحسکه جلوگیری و آنها را وادار به عقب نشینی کرد.
منابع محلی گفتند که یک ایست و بازرسی ارتش سوریه در روستای قبور الغراجنه در منطقه تل تمر واقع در حومه شمال غربی الحسکه مانع ورود یک کاروان نظامی اشغالگران آمریکایی متشکل از ۸ خودرو به این روستا شد و آنها را از منطقه بیرون راند.
لازم به ذکر است که دولت سوریه بارها تاکید کرده است که نظامیان آمریکا در شرق و شمال شرق این کشور هدفی جز غارت نفت ندارند و باید به حضور غیر قانونی آنها پایان داده شود.
«بسام صباغ» نماینده دائم دمشق در سازمان ملل متحد با اشاره به غارت ثروت‌های نفتی سوریه توسط آمریکا، تاکید کرد: باید حضور غیر قانونی این کشور در سوریه پایان یابد.
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در سخنانی در جریان جلسه شورای امنیت تاکید کرد: هرگونه حضور غیرقانونی نظامی در خاک سوریه نقض منشور سازمان ملل و نقض قوانین بین‌المللی است و باید فوراً پایان یابد.
بسام صباغ با اشاره به اقدامات یک جانبه و غیرقانونی آمریکا و ترکیه در خاک سوریه خاطرنشان کرد: مبارزه با تروریسم به اشکال مختلف و از بین بردن آن برای همیشه، تنها از طریق همکاری و هماهنگی کامل با دولت سوریه امکان پذیر است. امیدوارم از خبر ارتش سوریه کاروان نظامی آمریکا را وادار به عقب نشینی
کرد
راضی بوده باشید.

ارتش سوریه کاروان نظامی آمریکا را وادار به عقب نشینی
کرد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۰۹ ۰۲:۳۶:۳۶