آموزش‌های متناسب با نیاز بازار کار استان بوشهر گسترش
یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آموزش‌های متناسب با نیاز بازار کار استان بوشهر گسترش
یابد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عبدالکریم جمیری سه شنبه شب در بازدید از واحد استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای بوشهر اظهار داشت: آموزش و تربیت نیروی انسانی یکی از مهمترین ابزارهای توسعه‌ی فرهنگ است و دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان یکی از متولیان این امر در حوزه آموزش عالی می‌تواند در فرایند تعلیم و تربیت نیروی انسانی با نگاه مهارتی به موضوع توسعه‌ی فرهنگی کمک شایانی داشته باشد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارت در اولویت‌ها است و باید گسترش یابد.
وی گفت: اهتمام به مهارت‌آموزی و توسعه آموزش فنی و حرفه‌ای بهترین راهکار برای توسعه استان بوشهر است که می‌تواند نقش بسزایی در کمک به حوزه‌های مختلف ازجمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این استان ایفا کند.

جمیری با تاکید بر توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارت آموزی اظهار کرد: مشکل جامعه امروز بیکاری است و مهم‌ترین برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باید توسعه هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و به دنبال آن توسعه دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای باشد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: برای حل معضل بیکاری و اشتغال باید تلاش کنیم و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در مراکز آموزش عالی باید با نگاه و گرایش فنی و حرفه‌ای توسعه و سرمایه گذاری شود. امیدوارم از خبر آموزش‌های متناسب با نیاز بازار کار استان بوشهر گسترش
یابد
راضی بوده باشید.

آموزش‌های متناسب با نیاز بازار کار استان بوشهر گسترش
یابد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۳ ۰۲:۳۸:۵۷