آمریکا تحریم های جدیدی علیه حزب الله لبنان وضع کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا تحریم های جدیدی علیه حزب الله لبنان وضع کرد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، ایالات متحده آمریکا در ادامه اقدامات خصمانه خود، تحریم‌های جدیدی علیه جنبش حزب الله لبنان وضع کرد.بر اساس این گزارش، وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم‌های جدید علیه حزب الله لبنان خبر داد.وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که علیه سه فرد و دو نهاد مرتبط با حزب الله تحریم‌هایی را وضع کرده است.
این در حالی است که شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: پس از اینکه آمریکایی در جنگ نرم و سیاست فشار و محاصره و تحریم و گرسنه نگه داشتن مردم لبنان شکست خوردند به ایجاد هرج و مرج و فروپاشی لبنان دلبسته اند.
وی افزود: این نسل و نسل‌های آتی ایمان و بصیرت دارند و آنها هرگز به اهداف خبیث خود یا ویرانی کشور ما و گرفتن عناصر قدرت آن یا بر هم زدن ثبات و وحدت آن نخواهند شد.
شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: آمریکا و غرب باید از تأثیرگذاری بر این نسل و نسل‌های آتی مأیوس شوند زیرا آنها در مسیر مقاومت گام خواهند برداشت.
دعموش تاکید کرد: یکی از راههای مصون نگه داشتن لبنان از طرح‌های آمریکا برای بی ثباتی در لبنان، انتخاب رئیس جمهوری است که اولویتش وحدت لبنانی‌ها و حفظ ثبات داخلی و حاکمیت کشور و خارج کردن آن از بحران‌هایش و توجه به عناصر قدرت لبنان است.
شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله ضمن تاکید بر تفاهم و توافق در زمینه انتخاب رئیس جمهور گفت: گروههای سیاسی لبنانی باید مسئولیت پذیر باشند و با نگاه توافقی بنگرند تا کشور خیلی سریع از خلاء نجات یابد. امیدوارم از خبر آمریکا تحریم های جدیدی علیه حزب الله لبنان وضع کرد راضی بوده باشید.

آمریکا تحریم های جدیدی علیه حزب الله لبنان وضع کرد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۲ ۰۲:۳۷:۵۵