۲ میلیارد مترمکعب پاییز در آذربایجان غربی گاز مصرف
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۲ میلیارد مترمکعب پاییز در آذربایجان غربی گاز مصرف
شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، علی محمودی با بیان اینکه، با بیان اینکه پاییز پارسال یک میلیارد و ۹۰۴ میلیون مترمکعب گاز مصرف شده بود، افزود: دلیل افزایش مصرف در پاییز امسال، علاوه بر افزوده شدن ۵۰ هزار مشترک جدید نسبت به سال قبل، تأخیر زمانی اعمال محدودیت در بخش نیروگاهی در سال جاری بود.
وی، با اشاره به اینکه مصرف گاز نیروگاه‌ها و صنایع عمده استان طی دوره سرد سال گذشته از ۲۴ سایت احکامماه محدود شده بود، گفت: این محدودیت در سال جاری از ابتدای آذرماه و به دنبال برودت هوا و اولویت‌دار بودن استمرار گاز بخش خانگی انجام گرفته است.
محمودی، مجموع مصرف گاز ۹ ماهه امسال را نیز پنج میلیارد و ۷۸ میلیون مترمکعب اعلام کرد و افزود: این میزان در مقایسه با دوره مشابه پارسال که چهار میلیارد و ۵۲۴ میلیون مترمکعب بود، ۱۲ درصد رشد داشت.
رئیس واحد اندازه‌گیری و توزیع شرکت گاز آذربایجان غربی، با بیان اینکه بیشترین میزان مصرف گاز از ابتدای امسال تاکنون با بیش از ۳۲ میلیون مترمکعب در روز ۱۲ آذرماه ثبت شده است، اضافه کرد: این در حالی است که بیشترین میزان مصرف ۹ ماهه اول سال قبل، با ۲۹ میلیون و ۵۸۳ هزار مترمکعب در روز ۲۸ آذرماه به ثبت رسیده بود. امیدوارم از خبر ۲ میلیارد مترمکعب پاییز در آذربایجان غربی گاز مصرف
شد
راضی بوده باشید.

۲ میلیارد مترمکعب پاییز در آذربایجان غربی گاز مصرف
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۵ ۰۲:۴۱:۵۸