۹۵ مددجوی زندان‌های بوشهر در طرح آموزش از راه‌دور ثبت‌نام
می‌شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۹۵ مددجوی زندان‌های بوشهر در طرح آموزش از راه‌دور ثبت‌نام
می‌شوند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد مهدی ملاکی چهارشنبه شب در نشست با معاون اصلاح و تربیت زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر اظهار داشت: ۹۵ مددجوی کانون‌های اصلاح و تربیت و زندان‌های استان بوشهر در طرح آموزش از راه‌دور آموزش و پرورش استان در سال تحصیلی آتی ثبت‌نام خواهند شد.
وی با بیان اینکه آموزش‌وپرورش استان بوشهر برای ثبت‌نام تمامی دانش‌آموزان زندانی آمادگی دارد تصریح کرد: در شهرستان‌های استان بوشهر که کانون اصلاح و تربیت و زندان‌های فعال است مدارس راه‌دور با بهترین کیفیت آموزشی در رشته‌های مختلف از جمله برق صنعتی و تابلوی برق صنعتی آمادگی پذیرش این دانش‌آموزان دارد.
رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی آموزش‌وپرورش استان بوشهر ادامه داد: رشته‌های فنی فعال در این مدارس می‌تواند کمک مناسبی برای آینده این عزیزان در اشتغال و تأمین مایحتاج زندگی آینده داشته باشد.
ملاکی همچنین به پوشش دانش‌آموزان زیر ۱۵ سال در مدارس راه‌دور دوره متوسطه اول نیز اشاره کرد و گفت: آموزش نقش بسیار مهمی در تغییر دیدگاه این فرزندان خواهد داشت.
وی از همکاری و پیگیری‌های حوزه معاونت اصلاح و تربیت زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر در راستای توجه به آموزش این آیندگان تشکر کرد و افزود: آموزش این دانش آموزان مورد غفلت قرار گرفته است که با این دقت نظر می‌توان دانش‌آموزان لازم توجه را به آغوش تعلیم و تربیت سوق داد.
رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی آموزش‌وپرورش استان بوشهر خاطرنشان کرد: تمام هزینه‌های مربوط به آموزش راه‌دور این دانش‌آموزان توسط اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تأمین خواهد شد و دانش‌آموزان به صورت رایگان در درس‌های کلاس حاضر خواهند شد. امیدوارم از خبر ۹۵ مددجوی زندان‌های بوشهر در طرح آموزش از راه‌دور ثبت‌نام
می‌شوند
راضی بوده باشید.

۹۵ مددجوی زندان‌های بوشهر در طرح آموزش از راه‌دور ثبت‌نام
می‌شوند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۱ ۰۲:۴۲:۰۱