۹۰ درصد ادارات کل در شهرستان جعفرآباد مستقر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۹۰ درصد ادارات کل در شهرستان جعفرآباد مستقر شدند ذبیح الله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به افتتاح و بهره برداری از مجتمع اداری شهرستان جعفرآباد اظهار داشت: دو سال است که شهرستان جعفرآباد در استان قم تأسیس شده و طی این مدت یکی از درخواست‌های اهالی منطقه استقرار ادارات در این شهرستان بوده است.
فرماندار شهرستان جعفرآباد افزود: تا سال گذشته، ۱۲ اداره در شهرستان جعفرآباد قم مستقر شده بودند و مابقی ادارات به دلیل آنکه ساختمانی نداشتند، برنامه استقرار آنها به کندی پیش می‌رفت.
عبداللهی با بیان اینکه در سفر استاندار قم به شهرستان جعفرآباد مقرر شد ساختمانی برای استقرار ادارات در این شهرستان تدارک دیده شود افزود: با ساختمانی که تهیه و تعمیرات لازم در آن ایجاد شد، ادارات راه و شهرسازی، راهداری، کمیته امداد امام راحل، کار تعاون و امور اجتماعی، محیط زیست و میراث فرهنگی و گردشگری در آن مستقر شدند.
فرماندار شهرستان جعفرآباد ادامه داد: امروز ۹۰ درصد ادارات در شهرستان جعفرآباد مستقر هستند و تلاش می‌شود مابقی اداره کل‌ها نیز در این شهرستان مستقر شوند تا بتوانند مشکلات مردم را دنبال کنند.
عبداللهی بیان داشت: کارهای روزمره مردم باید در این مراکز انجام و از رفت و آمد غیرضروری به شهر قم اجتناب شود. امیدوارم از خبر ۹۰ درصد ادارات کل در شهرستان جعفرآباد مستقر شدند راضی بوده باشید.

۹۰ درصد ادارات کل در شهرستان جعفرآباد مستقر شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۴ ۰۲:۳۸:۴۲