۹۰۰ فضای ورزشی برای استفاده رایگان دانش آموزان اختصاص
یافت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۹۰۰ فضای ورزشی برای استفاده رایگان دانش آموزان اختصاص
یافت
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسین بابویی عصر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: ۹۰۰ فضای ورزشی در کشور برای استفاده رایگان دانش‌آموزان از سوی وزارت آموزش و پرورش هماهنگ شده که روزهای پنجشنبه و جمعه قابل استفاده است.
وی در ادامه تشویق دانش‌آموزان به ورزش و فعالیت‌های بدنی در کنار تحصیل را از برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد و افزود: برای رسیدن به اهداف مد نظر وزارتخانه در حوزه تربیت بدنی و توجه به سلامت دانش‌آموزان به یک وحدت رویه نیاز است.
مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش تلاش داشته تا با تأمین اعتبار و نیروی انسانی شرایط بخش ورزش دانش‌آموزی را بهبود ببخشد.
بابویی افزود: با اجرای طرح شهید سلیمانی انقلاب بزرگی در توسعه فضاهای ورزشی دانش‌آموزی کشور ایجاد شد و همچنان در حال ساخت مکان‌های ورزشی در مدارس کشور هستیم.
مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: توسعه فضاهای ورزشی مدارس در دولت سیزدهم به طور جدی دنبال شد تا دانش‌آموزان شرایط لازم برای انجام فعالیت‌های بدنی را داشته باشند. امیدوارم از خبر ۹۰۰ فضای ورزشی برای استفاده رایگان دانش آموزان اختصاص
یافت
راضی بوده باشید.

۹۰۰ فضای ورزشی برای استفاده رایگان دانش آموزان اختصاص
یافت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۴ ۰۲:۳۹:۳۰