۸ سیستم ثبت تخلف رانندگی در سطح آذربایجان غربی نصب می
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۸ سیستم ثبت تخلف رانندگی در سطح آذربایجان غربی نصب می
شود
ایرج دست نشان در گفتگو با خبرنگار سایت احکام، از ثبت بیش از ۴۷۰ هزار تخلف رانندگی توسط سامانه‌های هوشمند حمل و نقل جاده‌ای خبر داد و افزود: در حال حاضر ۴۱ دستگاه دوربین ثبت تخلفات جاده‌ای در سطح استان فعال است که بیش از ۴۷۰ هزار تخلف را تا پایان سایت احکام ماه سال جاری ثبت کردند که نزدیک به ۱۲۳ هزار پلاک مخدوش نیز از دوربین‌های ثبت تخلف سطح استان عبور کرده‌اند.
وی افزود: ۷۵ میلیون تردد در جاده‌های استان طی شش ماه گذشته توسط سامانه‌های تردد شمار ثبت شده که از این تعداد تردد بیش از ۶۰ میلیون تردد در طول روز و مابقی ترددها در ساعات شب انجام گرفته که ۷۰ میلیون مربوط به خودرو سبک و ۵ میلیون خودرو سنگین بوده است.
دست نشان خاطر نشان کرد: همچنین تعداد ۴ سیستم توزین در حال حرکت در سطح استان به منظور اندازه گیری وزن کل و وزن توزین شده روی هریک از محورهای وسایل نقلیه عبوری، کلاس و نوع وسیله نقلیه عبوری و بسیاری از امکانات پیشرفته دیگر فعال است که این سامانه‌ها نیز تا پایان سایت احکام ماه سال جاری بیش ۴.۵ میلیون تردد را ثبت کرده‌اند که نزدیک به ۴۳ هزار تخلف مربوط به اضافه تناژ و نزدیک به ۱۶ هزار تخلف نیز مربوط به سرعت غیرمجاز بوده است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی یاد آور شد: در سال جاری ضمن تقویت سیستم‌های پایش تصویری تعداد ۸ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در ۴ محور حادثه خیز استان به منظور پایش سرعت خودروهای متردد جانمایی خواهد شد. امیدوارم از خبر ۸ سیستم ثبت تخلف رانندگی در سطح آذربایجان غربی نصب می
شود
راضی بوده باشید.

۸ سیستم ثبت تخلف رانندگی در سطح آذربایجان غربی نصب می
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۹ ۰۲:۴۰:۰۲