۸۲ پروژه اقتصادی دهه فجر استان بوشهر افتتاح می شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۸۲ پروژه اقتصادی دهه فجر استان بوشهر افتتاح می شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی باستین چهارشنبه شب در نشست مسئولان استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در حوزه اقتصادی دارای ظرفیت‌های ارزشمندی است که استفاده بهینه از این پتانسیل‌ها در دستور کار قرار دارد.
معاون اقتصادی استاندار بوشهر افزود: در دو و نیم سال اخیر، گام‌های بلندی برای رونق واحدهای تولیدی در استان بوشهر برداشته شده و تسهیلات خوبی نیز برای توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی استان پرداخت شده است
باستین یادآور شد: در دهه فجر امسال پروژه‌های متعدد اقتصادی در جای جای استان بوشهر افتتاح و کلنگ زنی می‌شوند که در ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان بومی استان نیز بسیار مؤثر است.
معاون اقتصادی استاندار بوشهر از افتتاح ۸۲ پروژه بزرگ اقتصادی در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در دهه فجر امسال تعداد ۸۲ پروژه اقتصادی با سرمایه گذاری ۴۹ هزار میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.
باستین گفت: همچنین ۲۵ پروژه اقتصادی نیز با سرمایه گذاری ۸۲ هزار میلیارد تومان در دهه فجر امسال در سطح استان بوشهر اجرایی می‌شود. امیدوارم از خبر ۸۲ پروژه اقتصادی دهه فجر استان بوشهر افتتاح می شود راضی بوده باشید.

۸۲ پروژه اقتصادی دهه فجر استان بوشهر افتتاح می شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۱ ۰۲:۳۸:۴۵