۸۲۵ خودروی زرهی رژیم صهیونیستی در غزه منهدم شده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۸۲۵ خودروی زرهی رژیم صهیونیستی در غزه منهدم شده است به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «ابوعبیده»، سخنگوی گردان‌های قسام در سخنانی تاکید کرد که نبرد طوفان الاقصی دشمن صهیونیستی را در مسیر زوال و نابودی قرار داد و پس از ۸۳ روز نبرد مجاهدان ما در میدان همچنان در حال رویارویی با دشمن هستند.
به گفته ابوعبیده، «۸۲۵ خودروی زرهی دشمن را منهدم کردیم و در دو روز گذشته ۳ بالگرد اسراییلی را هدف قرار دادیم.»
سخنگوی گردان‌های قسام افزود: «ضربه قرن را به دشمن وارد کردیم و به همه دنیا گفتیم که ما ملتی هستیم که به دنبال حق و آزادی در زندگی هستیم. مجاهدان ما عملیات‌هایی ویژه را از طریق بازاستفاده موشک‌های منفجر نشده دشمن اجرا کردند.»
ابوعبیده در ادامه گفت: «اولویت ما توقف جنگ و جنایات دشمن است و تا توقف کامل جنگ در غزه هیچ توافقی را برای مبادله اسرا نخواهیم پذیرفت. تصاویر زیادی را که هدف قرار دادن نیروها و ادوات جنگی دشمن توسط مبارزان قسام ثابت می‌کند، پخش کردیم و این تازه بخشی ناچیز است.»
ساعاتی پیش از این نیز، اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه آخرین آمار شهدا و زخمی‌های حمله‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه را اعلام کرد. سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه بیان کرد: شمار شهدای حمله‌های اسراییل به غزه به ۲۱۳۲۰ نفر و شمار زخمی‌های این حمله‌ها به ۵۵۶۰۳ نفر رسید.
وی اعلام کرد که اشغالگران در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ جنایت را در حق ساکنان نوار غزه مرتکب شدند و در نتیجه آن ۲۱۰ فلسطینی به شهادت رسیده و ۳۶۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.
القدره با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به تأسیسات پزشکی غزه تاکید کرد: اشغالگران به صورت عامدانه ۱۰۴ خودرو آمبولانس و ۱۴۲ مؤسسه درمانی نوار غزه را هدف قرار داده‌اند.
وی در ادامه ضمن اشاره به لزوم راه‌اندازی مجدد بیمارستان شفا گفت: از سازمان‌های بین‌المللی می‌خواهیم که برای راه‌اندازی دوباره مجتمع پزشکی شفا مداخله کنند.
از سوی دیگر دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه نیز اعلام کرد که شمار شهدای خبرنگار از آغاز حمله ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۱۰۵ نفر افزایش یافته است.
همچنین ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ نظامی صهیونیست در نبردهای زمینی در نوار غزه زخمی شده‌اند.
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از آغاز حمله زمینی این رژیم به نوار غزه تاکنون ۹۲۱ نظامی صهیونیست زخمی شده‌اند.
بر اساس اذعان ارتش رژیم صهیونیستی از این ۹۲۱ نظامی، ۲۰۶ نظامی به شدت زخمی شده‌اند، ۳۴۰ نظامی با آسیب متوسط و ۳۵۷ نظامی دیگر نیز آسیب‌های جزیی دیده‌اند.
ارتش رژیم صهیونیستی کمی پیش‌تر اذعان کرده بود که ۳ نظامی صهیونیست در ساعات گذشته به هلاکت رسیده‌اند؛ بر اساس توضیحات جدیدی که از سوی ارتش رژیم صهیونیستی ارایه شده، یکی از این نظامیان سرگرد و معاون فرمانده گردان ۱۹۸ تیپ ۴۶۰ زرهی، نظامی دیگر سروان و فرمانده یکی از گروهان‌های گردان ۵۲ و نظامی سوم گروهبان یکمِ جمعی لشگر هفتم ارتش رژیم صهیونیستی بوده است.
این آمار در حالی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود که شمار دقیق نظامیان صهیونیست کشته و زخمی‌شده به دست مبارزان مقاومت در غزه بسیار فراتر از آمار اعلامی از سوی ارتش این رژیم است و رژیم صهیونیستی در تلاش است با پنهان‌داشتن شمار دقیق تلفات خود از فشارهای محافل سیاسی صهیونیستی و شهرک‌نشینان صهیونیست بگریزد و روی شکست‌های خود سرپوش بگذارد. امیدوارم از خبر ۸۲۵ خودروی زرهی رژیم صهیونیستی در غزه منهدم شده است راضی بوده باشید.

۸۲۵ خودروی زرهی رژیم صهیونیستی در غزه منهدم شده است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۹ ۰۲:۴۱:۲۳