۸۰۰ تن ارزاق بین هیئت‌های مذهبی استان بوشهر توزیع شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۸۰۰ تن ارزاق بین هیئت‌های مذهبی استان بوشهر توزیع شد حسین حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: در آستانه محرم همایش میثاق عاشوراییان در شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، کنگان و دیر برگزار شده است و فردا نیز همایش میثاق عاشوراییان و تجلیل از پیرغلامان حسینی در مصلای جمعه اهرم برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری برنامه حسینیه حماسه در تالار لیان بوشهر اضافه کرد: به منظور برنامه‌ریزی لازم برای محرم نشست‌های متعددی با صدا و سیما، نیروی انتظامی، سازمان جهاد و اوقاف و امور خیریه استان داشته‌ایم.
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر با اشاره به برگزاری همایش میثاق عاشوراییان و تجلیل از پیرغلامان حسینی در خورموج افزود: هزار و ۲۰۰ هیئت، مسجد و حسینیه در سراسر استان نسبت به برگزاری مراسم محرم اقدام می‌کنند.
وی با اشاره به برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در همه شهرها و روستاهای پرجمعیت استان بوشهر در روز جمعه این هفته ادامه داد: سوگواره اعلی من العسل در تمام شهرها و روستاهای پرجمعیت برگزار می‌شود.
حیدری با اشاره به برگزاری تجمع عظیم عاشوراییان در روز جمعه آینده در مصلای جمعه شهرهای استان بوشهر بیان کرد: مراسم و برنامه‌ها با محوریت مردم برگزار می‌شود.
وی با اشاره به توزیع ۶۰۰ تن برنج، ۷۵ تن گوشت و ۱۵۰ تن شکر ویژه محرم و صفر در بین هیئت‌ها و موکب‌های استان افزود: از همکاری و همراهی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، صداوسیما و خبرگزاری‌های استان و همچنین جهاد کشاورزی و فرماندهی انتظامی استان تشکر می‌کنیم. امیدوارم از خبر ۸۰۰ تن ارزاق بین هیئت‌های مذهبی استان بوشهر توزیع شد راضی بوده باشید.

۸۰۰ تن ارزاق بین هیئت‌های مذهبی استان بوشهر توزیع شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۸ ۰۲:۳۹:۰۶