۷ طرح آموزش مهارتی و فناورانه فنی و حرفه‌ای خوزستان رونمایی
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۷ طرح آموزش مهارتی و فناورانه فنی و حرفه‌ای خوزستان رونمایی
شدند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، جلیل بیت مشعلی عصر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم‌زمان با هفته «آموزش» هفت طرح پژوهشی، مهارتی و فناورانه شامل کمربند حرارتی کپسول‌های گاز، ترموستات هوشمند با قابلیت کنترل فازی، تستر موتورهای اینورتر ، کنترل هوشمند موقعیت‌یاب خورشید، تسترموتورهای تسمه‌ای لباسشویی، کولر هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا و شبیه‌ساز انواع مدارات فرمان برق صنعتی توسط plc تهیه شده از سوی «علی قنواتی» رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان راسایت احکاممز رونمایی شد.
وی عنوان کرد: همه این طرح‌ها با توجه به اهداف آموزش فنی و حرفه‌ای برای آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآمد متناسب با نیازهای بازار کار (فعلی و آتی) و ارتقای توان کارآفرینی و معرفی شغل‌های نوین تهیه شده‌اند.
بیت مشعلی گفت: هفته آموزش خوزستان با هدف گرامیداشت آموزش عالی، آموزش و پرورش و آموزش مهارتی فنی و حرفه‌ای از ۲۱ تا ۲۶ آبان اولین بار در کشور در این استان به تصویب رسید و روز دوشنبه (۲۳ آبان) به‌عنوان آموزش، مهارت‌آموزی، کارآفرینی و اشتغال نام‌گذاری شده است. امیدوارم از خبر ۷ طرح آموزش مهارتی و فناورانه فنی و حرفه‌ای خوزستان رونمایی
شدند
راضی بوده باشید.

۷ طرح آموزش مهارتی و فناورانه فنی و حرفه‌ای خوزستان رونمایی
شدند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۵ ۰۲:۴۴:۵۰