۷۸۰ نخبه علمی لرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۷۸۰ نخبه علمی لرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند به گزارش سوالات شرعی و احکام، جلال شیخ پور امروز سه‌شنبه در جلسه هم‌افزایی شورای اداری شهرستان بروجرد و مراکز آموزش عالی استان لرستان که در دانشگاه آیت‌الله‌العظمی بروجردی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: بیش از سه هزار دانشجو تحت پوشش کمیته امداد لرستان هستند.
وی با بیان اینکه این دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی از کاردانی تا دکترا در حال تحصیل هستند، افزود: ۷۸۰ نخبه علمی در حوزه‌های مختلف تحت پوشش کمیته امداد استان قرار دارند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان، عنوان کرد: در راستای حمایت از نخبگان تحت پوشش همچنین ۲۵ میلیارد ریال وام بلاعوض و ۷۰ میلیارد ریال امکانات آموزشی و تحصیلی در اختیار آنان قرار داده شده و این روند ادامه دارد.
محمدرضا معظمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد نیز در این نشست، اظهار کرد: این دانشگاه یک مرکز بیماری‌های خاص دارد که در حوزه دیالیز کار می‌کند و یک واحد موفق بوده و به مردم در حال خدمت‌رسانی است.
وی تصریح کرد: تمام خرید مواد آن به‌صورت آزاد انجام می‌شود؛ ولی بیمه‌ای که برای این مرکز در نظر گرفته شده ورودی و خروجی آن با یکدیگر جور درنمی‌آید که در این راستا باید کمک شود که بیمه آن تغییر کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، تصریح کرد: تحقق این مهم برای بیمار فشار مالی ندارد و فقط نوع بیمه تغییر خواهد کرد. امیدوارم از خبر ۷۸۰ نخبه علمی لرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند راضی بوده باشید.

۷۸۰ نخبه علمی لرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۶ ۰۲:۴۴:۱۲