۷۰ شهید در بمباران وحشیانه کاروان آوارگان غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۷۰ شهید در بمباران وحشیانه کاروان آوارگان غزه به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، در شرایطی که ارتش رژیم صهیونیستی از زمین، هوا و دریا در حال انجام حملات گسترده و شدید هوایی به نوار غزه است، شبکه خبری الجزیره به نقل از دفتر رسانه دولتی غزه شامگاه جمعه اعلام کرد که تعداد قربانیان بمباران کاروان آوارگان غزه توسط اسرائیل به ۷۰ شهید و بیش از ۲۰۰ نفر رسیده است.
پیش از این، وزارت بهداشت غزه از شهادت بیش از ۴۰ نفر و زخمی شدن ۱۵۰ نفر در نتیجه حمله اسرائیل به کاروان آوارگان در نوار غزه خبر داده بود.
مناطقی در نوار غزه شاهد جابجایی گسترده غیرنظامیان به دلیل حملات اسرائیل است.
گفتنی است ارتش اسرائیل روز جمعه در بیانیه‌ای از تمام ساکنان شهر غزه خواست منازل خود را تخلیه و به سمت جنوب حرکت کنند.
سازمان ملل متحد نیز روز جمعه اعلام کرد: ارتش اسرائیل اطلاع داد که حدود ۱.۱ میلیون فلسطینی در غزه باید ظرف ۲۴ ساعت آینده به سمت جنوب نوار غزه حرکت کنند.
رژیم صهیونیستی در هفتمین روز نبرد طوفان الاقصی که توسط مقاومت فلسطین آغاز شده، به حملات خود علیه فلسطینیان غزه ادامه می‌دهد و از تشکیل دولت اضطراری خبر داده است.
حملات اسرائیل به نوار غزه تاکنون منجر به شهادت ۱۷۹۹ فلسطینی و مجروح شدن ۶ هزار و ۳۸۸ نفر شده است. امیدوارم از خبر ۷۰ شهید در بمباران وحشیانه کاروان آوارگان غزه راضی بوده باشید.

۷۰ شهید در بمباران وحشیانه کاروان آوارگان غزه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۴ ۰۲:۳۷:۵۸