۶ قطعه زمین برای ساخت مسکن ملی در شهرستان ساری شناسایی
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۶ قطعه زمین برای ساخت مسکن ملی در شهرستان ساری شناسایی
شد
محمدعلی نوبخت در گفتگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به آغاز ساخت مسکن ۴۸۶ واحدی در ساری اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه در زمینی به مساحت ۳۴ هزار و ۸۵۷ مترمربع و با چشم انداز ساخت ۴۸۶ الی ۶۰۰ واحد در سایت گله دون آغاز خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه شش عرصه در چهار شهر کیاسر، فریم، هولار و فرح آباد به مساحت ۴۵ هزار متر مربع در شهرستان ساری شناسایی شده است گفت: در حوزه مسکن خودمالکی نیز تاکنون ۲۷۰ پروژه در قالب دو هزار و ۴۷۱ واحد، ۴۹ پروژه در داخل بافت فرسوده شامل ۴۶۳ واحد و ۲۲۱ پروژه در خارج از بافت فرسوده در قالب دو هزار و ۸ واحد منجر به انعقاد قرارداد با بانک‌های عامل شده است.
فرماندار مرکز مازندران در پایان با اشاره به اینکه دولت مردمی سیزدهم نسبت به انجام تعهدات در طرح جهش تولید مسکن خالصانه در میدانِ عمل است تا یکی از گره‌های اساسی زندگی مردم با همگرایی، همراهی و همدلی باز شود افزود: با تاسی از دو کلیدواژه ایمان و امیدِ مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه در جهت شادکامی، پیشرفت، توسعه و نشاط اجتماعی به نفع مردم حرکت می‌کنیم. امیدوارم از خبر ۶ قطعه زمین برای ساخت مسکن ملی در شهرستان ساری شناسایی
شد
راضی بوده باشید.

۶ قطعه زمین برای ساخت مسکن ملی در شهرستان ساری شناسایی
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۲ ۰۲:۳۹:۱۶