۶۵ درصد جمعیت خلیل آباد در روستا سکونت دارند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۶۵ درصد جمعیت خلیل آباد در روستا سکونت دارند به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد رضا خوشنویس شامگاه شنبه در مراسم معارفه مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد اظهار کرد: مطالبه فرماندار از مدیران پیگیری جدی مشکلات مردم است لذا در حوزه بهداشت و درمان در بحث تأمین امکانات و ارائه خدمت بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد
فرماندار خلیل آباد تقویت خانه‌های بهداشت در روستاها و تأمین امکانات در مراکز درمانی در روستاها و بخش‌ها را ضروری دانست و گفت: مرکز درمانی در شهر کندر هنوز امکانات لازم را ندارد لذا یکی از برنامه مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان تقویت این مرکز در بخش ششطراز است.
وی تکمیل هر چه سریع‌تر اورژانس جاده‌ای کندر که در مسیر جاده اصلی خلیل آباد بردسکن واقع است را یک مطالبه مردم ذکر کرد و گفت: سعی شود با رفع مشکلات و تأمین امکانات مور د نیاز اورژانس جاده‌ای کندر در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گیرد.
خوشنویس تقویت بخش زنان و زایمان بیمارستان خاتم الانبیا و نیز مرکز چشم پزشکی را از برنامه‌های شهرستان نام برد و اظهار کرد: حوزه آموزش و بهداشت دو حوزه مهم در شهرستان است لذا توجه و حرکت‌های رو به جلو در این حوزه از خواسته‌های مکرر فرماندار است که باید مدیران مربوطه دارای برنامه و هدف باشند.
گفتنی است؛ در ادامه با ابلاغ حکم سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد از زحمات ۲.۵ ساله محمد حسین زاده مدیر قبلی شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد تقدیر به عمل آمد. امیدوارم از خبر ۶۵ درصد جمعیت خلیل آباد در روستا سکونت دارند راضی بوده باشید.

۶۵ درصد جمعیت خلیل آباد در روستا سکونت دارند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۶-۲۳ ۰۲:۴۳:۴۰