۵ عملیات مقاومتی فلسطینیان ضد صهیونیست‌ها در ۲۴ ساعت
گذشته

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۵ عملیات مقاومتی فلسطینیان ضد صهیونیست‌ها در ۲۴ ساعت
گذشته
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از وبگاه خبری عربی ۲۱، رزمندگان مقاومت فلسطینی طی ۲۴ ساعت گذشته در کرانه باختری ۵ عملیات مقاومتی علیه نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست انجام دادند.
پایگاه خبری عربی ۲۱ اعلام کرد که ۵ عملیات مقاومتی در کرانه باختری صورت گرفته است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها عملیات زیرگیری خودرویی یک صهیونیست، حمله با سلاح سرد، پرتاب سنگ و جاسازی بسته انفجاری علیه صهیونیست‌ها بوده است.
بر اساس گزارش منابع فلسطینی، برخلاف تهدیدات رئیس کابینه رژیم صهیونیستی در ترور فرماندهان مقاومت، درگیری میان نظامیان اشغالگر صهیونیستی و رزمندگان فلسطینی در نقاط مختلف کرانه باختری رخ داد.
در همین ارتباط، منابع عبری نیز با اذعان به پشت سرگذاشتن تل آویو، یک روز خونین و وحشتناک از هلاکت یک نظامی و ۱۲ صهیونیست دیگر در عملیات‌های جداگانه و پراکنده در سرتاسر کرانه باختری خبر داد.
به نوشته رسانه‌های فلسطینی، شامگاه چهارشنبه گذشته، یک جوان فلسطینی در عملیات زیرگیری خودرویی، یک نظامی صهیونیست را در شهر الخلیل مجروح کرد.
همچنین، شامگاه روز چهارشنبه، یک جوان فلسطینی (۱۴ ساله) در ایستگاه قطار (الخفیف) واقع در قدس اشغالی در جریان حمله با سلاح سرد به یک صهیونیست افراطی (۲۲ ساله) وی را مجروح کرد و مجری عملیات نیز در جریان این حمله شهادت طلبانه به شهادت رسید.
از سوی دیگر، در جریان یورش شهرک نشینان افراطی به زیارتگاه «یوسف نبی» در نابلس، شامگاه دیروز (پنجشنبه) جوانان فلسطینی با نصب یک بسته انفجاری در صفوف نظامیان صهیونیست، ۴ نظامی صهیونیست را مجروح کردند.
‌در خبری مرتبط، وزارت بهداشت فلسطین امروز (جمعه) از شهادت یک فلسطینی در شهرک عقابا در طوباس به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی خبر داده است.
عبدالرحیم فایز غنام شهروند ۳۶ ساله فلسطینی از ناحیه سر هدف گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفته و به شهادت رسیده است. امیدوارم از خبر ۵ عملیات مقاومتی فلسطینیان ضد صهیونیست‌ها در ۲۴ ساعت
گذشته
راضی بوده باشید.

۵ عملیات مقاومتی فلسطینیان ضد صهیونیست‌ها در ۲۴ ساعت
گذشته  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۲ ۰۲:۳۶:۵۹