۵ شناور متخلف در آب‌های استان بوشهر توقیف شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۵ شناور متخلف در آب‌های استان بوشهر توقیف شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ عبدالکریم غلامی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح تشدید مبارزه با صید غیرمجاز گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل صید قانونی میگو و به منظور کنترل صید غیرقانونی صیادان متخلف در ایام قبل از آزادسازی صید میگو این فرماندهی با برنامه ریزی دقیق و با بهره گیری از اخبار موثق اقدام به طراحی و پیاده سازی گشت‌های دریایی هدفمند و بهینه کرده است.
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان استان بوشهر ادامه داد: در این راستا با تلاش شبانه روزی عوامل این یگان چهار فروند قایق بدون مجوز و یک فروند موتور لنج صیادی به دلیل انجام صید به روش ممنوعه ترال توقیف کردند.
وی ادامه داد: سه رشته تور ترال لنج، چهار رشته تور ترال قایق، چهار جفت تخته صید ترال قایق، یک جفت تخته صید ترال لنج، ده حلقه طناب، سه عدد دیرک ترال ۲۲۵ کیلوگرم ماهی و پنجاه کیلوگرم میگو به ارزش حدودی ۱۹۰ میلیون ریال از شناورها کشف شد.
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان استان بوشهر ادامه داد: پرونده تخلفات برای این پنج شناور متخلف تشکیل و جهت سیر سایر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارجاع شد.
سرهنگ غلامی گفت: این یگان با همت و تلاش و جدیت طرح تشدید مبارزه با صید غیرمجاز را با انجام گشت‌های دریایی در سطح آب‌های استان ادامه خواهد داد و با متخلفان به جد برخورد خواهد کرد. امیدوارم از خبر ۵ شناور متخلف در آب‌های استان بوشهر توقیف شدند راضی بوده باشید.

۵ شناور متخلف در آب‌های استان بوشهر توقیف شدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۴ ۰۲:۳۸:۵۸