۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی در اشکذر کشف شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی در اشکذر کشف شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمدجواد زارع بیدکی در حاشیه بازدید از محل کشف مشروبات الکلی در اشکذر اظهار کرد: به دنبال گزارش شهروندان و رصد اطلاعاتی مأموران انتظامی، در بازرسی از یک منزل مسکونی که مبادرت به تولید مشروبات دست ساز شده بود، قریب به ۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.
وی افزود: با نظارت دادستانی و حضور مقتدرانه فرماندهی انتظامی، پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان و کلانتری‌ها، اقدام به پاکسازی مناطق آلوده و برخورد با تولیدکنندگان و فروشندگان مشروبات الکلی در محلات هدف شهرستان با قاطعیت مضاعف اقدام شده است.
زارع بیدکی ضمن تقدیر از زحمات فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان اشکذر عنوان کرد: برخورد با تولید و توزیع کنندگان مشروبات الکلی در شهرستان برای ایجاد امنیت شهروندان از اولویت‌های اساسی دادستانی بوده و تاکنون نیز اقدامات قضائی و انتظامی موفقیت آمیزی انجام گرفته است.
دادستان عمومی و انقلاب اشکذر بیان کرد: در این زمینه متهم شناسایی، دستگیر و با تشکیل پرونده قضائی روانه زندان شد. امیدوارم از خبر ۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی در اشکذر کشف شد راضی بوده باشید.

۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی در اشکذر کشف شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۳ ۰۲:۴۱:۲۳