۴ هزار زائر ساوجبلاغی به حرم مطهر امام خمینی (ره) اعزام
می‌شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴ هزار زائر ساوجبلاغی به حرم مطهر امام خمینی (ره) اعزام
می‌شوند
سرگرد سید بهزاد هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام ضمن تسلیت فرارسیدن سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) اظهار کرد: ۴ هزار نفر از عاشقان امام خمینی (ره) از شهرستان ساوجبلاغ اعلام آمادگی کردند و صبح امروز به مرقد مطهر اعزام می‌شوند.
وی افزود: تمام عوامل ما آماده خدمت‌رسانی به زائرین ساوجبلاغی هستند.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه ساوجبلاغ با تشریح اقدامات فرهنگی صورت گرفته در این ایام، گفت: همانطور که نماینده ولی فقیه استان البرز در نماز جمعه این هفته اشاره کرد که نباید اجازه بدهیم، شخصیت حقیقی و اندیشه‌های امام خمینی (ره)، توسط دشمنان داخلی و خارجی تحریف شود، تمام پایگاه‌های تابعه‌ی این سپاه ناحیه در مساجد مراسم یادبود برگزار و در حلقه‌های صالحین نوجوانان و جوانان به صورت ویژه به اندیشه‌ها و آرمان‌های امام پرداختند و تمام کارگروه‌های فضای مجازی ما حدود ده روز است، به صورت ویژه با موضوع مربوطه به تولید و انتشار محتوا می‌پردازند.
وی با اشاره به اینکه این چند ماه اخیر شاهد بمب باران رسانه‌ای برای دور کردن جوانان و نوجوانان از انقلاب و آرمان‌های امام خمینی (ره) بودیم، ابراز کرد: جمعیت قابل توجهی از زائرین و شرکت کنندگان مراسم فرهنگی این هفته‌ی پایگاه‌ها و زائرین حرم امام خمینی (ره) دختران و پسران دهه هشتادی و هفتادی هستند. امیدوارم از خبر ۴ هزار زائر ساوجبلاغی به حرم مطهر امام خمینی (ره) اعزام
می‌شوند
راضی بوده باشید.

۴ هزار زائر ساوجبلاغی به حرم مطهر امام خمینی (ره) اعزام
می‌شوند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۳ ۲۳:۲۳:۵۵