۴ نهاد مالی جدید در کشور ایجاد می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴ نهاد مالی جدید در کشور ایجاد می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، مجید عشقی، روز پنجشنبه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در یزد اظهار داشت: رویکرد ما در بازار سرمایه ایجاد زمینه برای حضور فعال بخش خصوصی در بورس و تأمین مالی مورد نیاز آنها برای رسیدن به اهداف اقتصادی است.
وی بیان کرد: اگر بین بخش خصوصی و صاحبان صنایع با بازار سرمایه نسبت به گذشته ارتباط مستمر به عمل آید، شاهد تحول در عرصه اقتصادی کشور خواهیم بود.
معاون وزیر اقتصاد بیان کرد: سیاست ما در بورس کالای ایران فقط رقابت نیست و به دنبال ارائه راهکارهای مناسب برای توسعه فعالان این میدان مهم در کشور است.
عشقی با بیان اینکه تاکنون ۹۹۶ نهاد مالی در کشور ایجاد شده است، گفت: طی چند روز آینده چهار نهاد جدید دیگر افتتاح می‌شود و به تولید و اقتصاد کمک خواهد کرد.
وی گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار از ایجاد نهاد مالی با همکاری استادار یزد و سایر مسئولان مرتبط در حوزه اقتصادی برای تحقق این امر حمایت و همکاری می‌کنند.
رئیس سازمان بورس به اهمیت سواد مالی و آگاه سازی اقشار مختلف جامعه و فعالان اقتصادی برای تقویت تعامل با این سازمان و توسعه استان‌ها با جلب مشارکت منابع جدیدمالی تاکید کرد.
در این نشست تعدادی از فعالان اقتصادی و صاحبان سرمایه به بیان مشکلات خود در زمینه تأمین مالی از بازار سرمایه پرداختند و رئیس سازمان بورس و هیئت همراه در خصوص این موضوعات توضیحات و راهکارهایی را بیان کردند. امیدوارم از خبر ۴ نهاد مالی جدید در کشور ایجاد می‌شود راضی بوده باشید.

۴ نهاد مالی جدید در کشور ایجاد می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۳ ۰۲:۴۴:۱۱