۴ مصدوم و ۲ فوتی بر اثر تصادف در شهرستان زهک

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴ مصدوم و ۲ فوتی بر اثر تصادف در شهرستان زهک محمد خلیلی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام، افزود: در ساعت ۲۲و۱۹ دقیقه شامگاه شنبه در پی تماسی با مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل مبنی بر برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه سواری زانتیا در محور زابل به زهک، حوالی روستای تپه دز، بلافاصله دو تیم امدادی از نزدیک ترین پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام و اولین آمبولانس در مدت زمان کمتر از ۲ دقیقه بر بالین مصدومین حاضر شد.
وی ادامه داد: یک نفر از مصدومان این حادثه پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی برای ادامه درمان به بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) زابل منتقل شد، دو نفر نیز با وسیله نقلیه شخصی به بیمارستان مراجعه کردند و یک نفر دیگر هم به صورت سرپایی در محل حادثه از خدمات فوریت‌های پزشکی بهره مند شده و علیرغم توصیه پرسنل اورژانس از رفتن به بیمارستان خودداری کرد.
وی اذعان کرد: متأسفانه در این واقعه، به علت شدت حادثه، دو نفر هم قبل از رسیدن آمبولانس فوت شدند. امیدوارم از خبر ۴ مصدوم و ۲ فوتی بر اثر تصادف در شهرستان زهک راضی بوده باشید.

۴ مصدوم و ۲ فوتی بر اثر تصادف در شهرستان زهک  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۴ ۰۲:۳۸:۵۶