۴ شهید و ۶ زخمی در تازه‌ترین حمله اشغالگران به جنین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴ شهید و ۶ زخمی در تازه‌ترین حمله اشغالگران به جنین به گزارش سوالات شرعی و احکام، رسانه‌های فلسطینی بامداد یکشنبه گزارش دادند که در پی یورش بامدادی نظامیان صهیونیست به شهر جِنین و محاصره بیمارستان شهید خلیل سلیمان و ابن سینا ۴ نفر به شهادت رسیدند.
وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد که ۴ فلسطینی از جمله یک کودک شهید و ۶ تن دیگر در جریان یورش نظامیان رژیم اشغالگر به جنین بر اثر اصابت گلوله زخمی شدند.
وزرات بهداشت فلسطین اسامی شهدا را عمار محمد ابوالوفا (۲۱ ساله)، احمد. ابوالهیجه (۲۰ ساله) و محمد محمود صبیحات (۲۷ ساله) کودک و محمود خالد ابو الحیجه (۱۷ ساله) اعلام کرد.
خبرگزاری «شهاب» نیز نوشت: «صهیونیست‌ها از ابتدای یورش به شهر جنین، بیمارستان ابن‌سینا و بیمارستان دولتی را محاصره کرده و مانع کار تیم‌های پزشکی می‌شوند».
به نظر می‌رسد تشدید حملات صهیونیست‌ها علیه کرانه باختری تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شکست تل آویو در برابر نیروهای مقاومت فلسطین در غزه و پذیرش آتش بس با شروط مقاومت است. امیدوارم از خبر ۴ شهید و ۶ زخمی در تازه‌ترین حمله اشغالگران به جنین راضی بوده باشید.

۴ شهید و ۶ زخمی در تازه‌ترین حمله اشغالگران به جنین  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۶ ۰۲:۳۸:۱۲