۴ حمله موشکی و پهپادی به پایگاه‌های آمریکا در عراق و
سوریه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴ حمله موشکی و پهپادی به پایگاه‌های آمریکا در عراق و
سوریه
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد طی ۶ عملیات نظامی امروز خود، پایگاه‌های آمریکایی عین‌الاسد، فرودگاه اربیل، تل البیدر و التنف را هدف قرار داده است.
بر پایه این گزارش، مقاومت اسلامی عراق دوشنبه شب با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که امروز طی شش حمله، چهار پایگاه آمریکایی مورد هدف قرار گرفتند.
این بیانیه می‌افزاید: مبارزان ما پایگاه عین الاسد واقع در غرب عراق، پایگاه اشغالگران نزدیک فرودگاه اربیل در شمال عراق، پایگاه تل بی‌در در شمال سوریه و نیز التنف در جنوب سوریه را بامداد امروز با سلاح‌های مناسب هدف گرفتند.
در همین راستا، به گزارش شبکه خبری الجزیره، همزمان وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) با اعلام اینکه طی این مدت، مقاومت اسلامی عراق ۳۸ بار پایگاه‌های آمریکایی را در عراق و سوریه مورد هجوم قرار داده‌اند، اعتراف کرد که طی این حملات، ۴۵ نفر از نیروهای آمریکایی زخمی شدند.
مقاومت اسلامی در عراق همزمان با نبرد طوفان الاقصی و تجاوزات مداوم رژیم صهیونیستی به نوار غزه به هدف قرار دادن پایگاه‌های آمریکایی در عراق و سوریه ادامه می‌دهد. امیدوارم از خبر ۴ حمله موشکی و پهپادی به پایگاه‌های آمریکا در عراق و
سوریه
راضی بوده باشید.

۴ حمله موشکی و پهپادی به پایگاه‌های آمریکا در عراق و
سوریه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۷ ۰۲:۳۹:۲۳