۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت یک
نفر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت یک
نفر
به گزارش خبرنگار سایت احکام، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۷ سایت احکام ماه تا امروز ۸ سایت احکام ماه تعداد ۳۵۶ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۴۱ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
در حال حاضر نیز ۱۴۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۱۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.
همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۵۹ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.
در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی کرونا ثبت شده که مشکوک به کرونا بوده است.
همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۵۴۶ هزار و ۸۰۸ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۵۱۴ هزار و ۸۸۸ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.
از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۹۰۴ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۹۸۳ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۹۲۰ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.
۱۴۶ هزار و ۹۸۶ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند. امیدوارم از خبر ۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت یک
نفر
راضی بوده باشید.

۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت یک
نفر  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۱ ۰۲:۴۱:۴۱