۴۲ راس گوسفند قاچاق در سلماس کشف شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴۲ راس گوسفند قاچاق در سلماس کشف شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، حسین نجف زاده در این زمینه افزود: در پی کشف ۴۲ رأس گوسفند قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال پرونده‌ای در شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا وارز تعزیرات حکومتی شهرستان سلماس تشکیل و رسیدگی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی افزود: شعبه پس از بررسی محتویات پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک قانونی برای حمل دام از مراجع ذی ربط، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط احشام کشف شده، متهم را به پرداخت ۲ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.
نجف زاده گفت: مأموران نیروی انتظامی مستقر در ایستگاه رختار شهرستان سلماس احشام کشف شده را در بازرسی از یک دستگاه وانت کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات ارسال کردند.
وی اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات وگزارش مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی و صنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را از طریق سامانه اینترنتی www.tazirat۱۳۵.ir ویا تلفن ۱۳۵ به تعزیرات حکومتی استان گزارش کنند. امیدوارم از خبر ۴۲ راس گوسفند قاچاق در سلماس کشف شد راضی بوده باشید.

۴۲ راس گوسفند قاچاق در سلماس کشف شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۳۰ ۰۲:۴۱:۵۸