۴۰۰ تن میوه شب عید در آذربایجان‌غربی خریداری و تأمین
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۴۰۰ تن میوه شب عید در آذربایجان‌غربی خریداری و تأمین
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، میرجمال ساداتی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در راستای تنظیم بازار میوه شب عید سال ۱۴۰۳، مدیریت تعاون روستایی استان با مباشرت اتحادیه تعاونی روستایی مقدار ۱۵۰ تن سیب درختی و ۲۵۰ تن پرتقال تامسون شمال را خریداری کرده است.
وی، با بیان اینکه امسال میزان میوه خریداری شده بیشتر از پارسال است، افزود: میوه‌های خریداری شده از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و اقدامات حمل پرتقال‌های خریداری شده از شمال به استان آغاز شده است.
ساداتی اظهارکرد: تأمین و توزیع مناسب میوه در ایام عید با هدف جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در روزهای پایانی سال در میان شهروندان اجرایی و امسال این موضوع با حضور بخش خصوصی پیگیری می‌شود.
وی، با اشاره به اینکه اتحادیه تعاون روستایی استان به عنوان مباشر خرید میوه شب عید تعیین شده است، گفت: میوه شب عید استان در غرفه‌های منتخب که محل آنها از سوی ستاد تنظیم بازار میوه شب عید تعیین و اعلام می‌شود، عرضه خواهد شد.
ساداتی، با اشاره به رکورد زنی تعاون روستایی در میزان خرید گندم امسال نیز اظهار کرد: امسال شبکه تعاون روستایی استان آذربایجان غربی با خرید ۲۱۷ هزار تن گندم، توانسته است با رشد سه برابری نسبت به خرید گندم سال گذشته، در ردیف پنج استان برتر کشور قرار گیرد.
مدیر تعاون روستایی آذربایجان غربی افزود: پارسال ۳۰۰ تن میوه برای روزهای پایانی سال و نوروز در بازار آذربایجان غربی خریداری و عرضه شده بود. امیدوارم از خبر ۴۰۰ تن میوه شب عید در آذربایجان‌غربی خریداری و تأمین
شد
راضی بوده باشید.

۴۰۰ تن میوه شب عید در آذربایجان‌غربی خریداری و تأمین
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۱ ۰۲:۴۲:۰۲