۳ پروژه خدماتی در شهرک زیست‌فناوری دلوار افتتاح شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۳ پروژه خدماتی در شهرک زیست‌فناوری دلوار افتتاح شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا ریاحی عصر سه‌شنبه در مراسم افتتاح این سه طرح اظهار داشت: سه طرح خدماتی در شهرک زیست فناوری بخش دلوار با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان افتتاح شد.معاون سیاسی امنیتی و اجتماع فرمانداری تنگستان با اشاره به اهمیت بیان دستاوردها به جامعه خاطرنشان کرد: هفته دولت فرصت مغتنمی برای ارائه خدمات به مردم است تا از خدمات نظام مطلع شوند.
وی افزود: آگاه کردن مردم از توانمندی‌ها و اقدامات دولت باعث ایجاد روحیه اعتماد در آنها شده و مردم نیز در همه صحنه‌ها پشتیبان دولت بوده و خواهند بود.
ریاحی ادامه داد: در دولت مردمی دکتر رئیسی اقدامات بسیار خوبی در راستای خدمت به مردم صورت گرفته که باید اطلاع رسانی بیشتری صورت گیرد.
افتتاح طرح‌های برق و مخابرات
معاون برنامه ریزی، و امور عمرانی فرمانداری تنگستان اظهار داشت: برای اجرای پروژه تجهیزات مخابراتی و اسکادا در برق تنگستان بالغ بر ۶۴ میلیارد تومان هزینه شده است.
روح الله تنگستانی اضافه کرد: هفته دولت، فرصتی مناسب برای ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است و باید از آن به بهترین نحو برای اطلاع رسانی از اقدامات دولت استفاده کرد.
وی افزود: با توجه به شرایط زندگی روز مره مردم و وضعیت جوی این مناطق در جنوب کشور نیاز به برق به شدت احساس می‌گردد. امیدوارم از خبر ۳ پروژه خدماتی در شهرک زیست‌فناوری دلوار افتتاح شد راضی بوده باشید.

۳ پروژه خدماتی در شهرک زیست‌فناوری دلوار افتتاح شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۳۰ ۰۲:۴۲:۵۴