۳ هزار و ۳۳۶ سری جهیزیه در بین زوج های قمی توزیع شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۳ هزار و ۳۳۶ سری جهیزیه در بین زوج های قمی توزیع شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار ضیاالدین حزنی عصر چهارشنبه در مراسم اهدای ۶۲۶ جهیزیه به زوج‌های جوان در مسجد مقدس جمکران اظهار داشت: برپایی این گونه برنامه‌ها می‌بایست به صورت مرتب در دستور کار باشد به گونه‌ای که کسی دیگر در نوبت دریافت جهیزیه معطل نباشد.
وی ابراز داشت: تاکنون۳ هزار و ۳۳۶ سری جهیزیه در بین نیازمندان و محرومین توزیع شده است که جهیزیه‌ها بین ۱۲ تا ۱۷ قلم کالای بزرگ می‌باشد.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهاد سازندگی سپاه بیان داشت: این رزمایش در روزهای گذشته در زاهدان برپا شد و در روزهای آینده در اردبیل این اقدام تکرار می‌شود و امروز نیز در شهر مقدس قم شاهد تحویل جهیزیه‌های اهدایی به زوج‌های جوان هستیم.
سردا ر حزنی گفت: در راستای تدارک و تهیه این جهیزیه‌ها، سپاه، کمیته امداد، آستان قدس رضوی، بنیاد برکت و بنیاد علوی با هم مشارکت و همکاری دارند.
وی ابراز امیدواری کرد تا در هر سه ماه یکبار چنین رزمایشی در استان قم برپا شود.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهاد سازندگی سپاه با بیان اینکه موضوع ازدواج آسان امر مهمی است افزود: در ۴۲ سال اخیر سازمان ملل فقط در موضوع طرح کنترل جمعیت ایران را تحسین کرد و در سایر اتفاقات واکنشی نداشته است و این نشان می‌دهد که ما مسیر را در این زمینه درست نرفته ایم.
سردار حزنی افزود: ازدواج آسان مانع از بروز طلاق می‌شود و باید مسئولان و خیرین برای تسهیل در امر ازدواج جوانان بیش از گذشته تلاش کنند.
دبیر قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران ادامه داد: جهیزیه‌های تدارک دیده شده همگی ساخت داخل هستند و توسط کارگران ایرانی در کارخانه‌های کشور تولید شده اند که این امر به بخش تولید نیز کمک خواهد کرد. هزار ۳ امیدوارم از خبر ۳ هزار و ۳۳۶ سری جهیزیه در بین زوج های قمی توزیع شد راضی بوده باشید.

۳ هزار و ۳۳۶ سری جهیزیه در بین زوج های قمی توزیع شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۱ ۰۲:۳۹:۲۶