۳ نفر از عوامل اصلی حمله تروریستی ایذه دستگیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۳ نفر از عوامل اصلی حمله تروریستی ایذه دستگیر شدند به گزارش سوالات شرعی و احکام، علی دهقانی در رابطه با حوادث امروز شهرستان ایذه بیان کرد: بعد از حوادث امروز در ایذه، به دادستان و رئیس دادگستری این شهرستان دستور ویژه داده شد تا کلیه اقدامات لازم را در جهت شناسایی و دستگیری عوامل اصلی این حوادث و اغتشاشات انجام دهند.
وی افزود: همچنین دستورات لازم برای انتقال پیکر شهدا به پزشکی قانونی و تشخیص نوع اسلحه به کار رفته در این حوادث صادر شد.
دهقانی بیان کرد: دستور ویژه برای انتقال مجروحان به شهرستان اهواز برای درمان صادر شد.
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: سه نفر از عوامل اصلی حوادث و اغتشاشات امروز شهرستان ایذه دستگیر شدند و تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط در دستور کار قرار دارد. به دادستان مرکز استان نیز مأموریت داده شد تا با حضور در شهرستان ایذه اقدامات و نظارت‌های لازم در جهت تکمیل تحقیقات و دستگیری کلیه عوامل را در محل انجام دهد.
دهقانی بیان کرد: رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار دادگستری استان قرار دارد.
وی افزود: در حوادث امروز شهرستان ایذه پنج نفر از جمله یک پسر ۹ ساله، یک خانم ۴۵ ساله و سه جوان به شهادت رسیدند و ۱۰ نفر نیز مجروح شدند.
رئیس کل دادگستری استان خوزستان تاکید کرد: دستورات ویژه و قاطع برای دستگیری کلیه عوامل مرتبط با این حوادث صادر شده است. امیدوارم از خبر ۳ نفر از عوامل اصلی حمله تروریستی ایذه دستگیر شدند راضی بوده باشید.

۳ نفر از عوامل اصلی حمله تروریستی ایذه دستگیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۷ ۰۲:۳۷:۴۱