۳ باند قاچاق چوب در سردشت متلاشی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۳ باند قاچاق چوب در سردشت متلاشی شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، رحمت ابراهیمی در این زمینه اظهار کرد: یگان‌های حفاظت منابع طبیعی شهرستان سردشت در مبارزه با قاچاق چوب جنگلی، در چند مرحله عملیات منسجم و کار تیمی، در مناطق جنگلی میرآباد و در روستاهای زمزیران، نلوسه و شیوه مردان موفق به کشف و ضبط چند محموله چوب جنگلی از نوع بلوط وگردو به وزن بیش از ۱۰ تن شدند.
وی افزود: این افراد به صورت تیمی نسبت به قطع و نابودی درختان اقدام می‌کردند و با استفاده از وانت سایپا وپاترول، قصد سرقت، انتقال و فروش این محموله را در شهرهای همجوار داشتند که با برنامه ریزی قبلی در دام مأموران یگان حفاظت گرفتار شدند.
ابراهیمی افزود: سردسته هر ۳ باند شناسایی شده‌اند که دو نفر از آنها اهل شهرستان سردشت و یک نفر پیرانشهری است و در این رابطه ۵ دستگاه خودرو و ۱۳ نفر شناسایی شده‌اند و پرونده آنها در مسیر تکمیل و ارسال به محاکم قضائی است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سردشت هم چنین گفت: مأموران پلیس آگاهی و پاسگاه همران نیز موازی با مأموران یگان حفاظت یک دستگاه وانت سایپا حامل چوب جنگلی قاچاق را توقیف و روانه پارکینگ کردند. امیدوارم از خبر ۳ باند قاچاق چوب در سردشت متلاشی شد راضی بوده باشید.

۳ باند قاچاق چوب در سردشت متلاشی شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۵ ۰۲:۳۹:۲۷