۳۶ کلاس درس در شادگان آماده بهره برداری می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۳۶ کلاس درس در شادگان آماده بهره برداری می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد سعیدی پور عصر امروز شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شادگان بیان کرد: حرکت مدرسه سازی در شادگان با جدیت و تمام قوا در حال انجام است و از روز اول عهد کردیم که مسائل این حوزه را با هماهنگی پیش ببریم.
وی افزود: برای حل موضوعات مدرسه سازی سراغ پروژه‌های نیمه تمام رفتیم و پروژه‌هایی را که سال‌ها تعطیل بودند، فعال کردیم که هم اکنون هیچ پروژه‌ای بدون پیمانکار نیست و در همین نیمه اول سال همه فعال و وارد چرخه ساخت و ساز می‌شوند.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان، گفت: با تلاش‌های انجام شده آنچه امروز از مدرسه سازی شادگان گزارش می‌شود، بهره برداری از چهار مدرسه با ۳۶ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان در هفته دولت است که نتایج هم اندیشی و نگاه مشترک است.
سعیدی پور بیان کرد: مدرسه ۱۲ کلاسه ۲۲ بهمن که چندسال رها شده بود به همراه چند پروژه نیمه تمام دیگر در شهرستان شادگان همگی فعال شده و امیدوارم این مدارس نیمه تمام تا پایان سال بهره برداری شوند.
وی گفت: علاوه بر این موارد نیز نهضت توسعه کلاس‌های درس را نیز دنبال می‌کنیم و با برنامه‌ریزی ۲ ساله ۳۰ توسعه کلاس را در شادگان آغاز کردیم که همگی تا سایت احکام سال آینده افتتاح می‌شوند.
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان از آغاز ساخت یک مدرسه ۱۲ کلاسه در دارخوین از محل اعتبارات نفت در آینده نزدیک خبر داد و افزود: یکی از برنامه‌ریزی های ما تعریف پروژه جدید از محل اعتبارات استانی است که ظرفیت آن وجود دارد.
سعیدی پور با اشاره به توزیع تجهیزات سرمایشی، آموزشی و کلاسی تا آغاز سایت احکامماه در شادگان، بر جلب مشارکت صنایع مختلف از جمله نفت و توسعه نیشکر در موضوع مدرسه سازی تاکید کرد. امیدوارم از خبر ۳۶ کلاس درس در شادگان آماده بهره برداری می‌شود راضی بوده باشید.

۳۶ کلاس درس در شادگان آماده بهره برداری می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۳۰ ۰۲:۴۱:۴۲