۳۱ فلسطینی در مناطق مختلف غزه به شهادت رسیدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۳۱ فلسطینی در مناطق مختلف غزه به شهادت رسیدند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، منابع محلی از کشته و زخمی شدن ده‌ها غیرنظامی در موج توحش جدید رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر می‌دهند.
بر این اساس، خبرگزاری فلسطینی وفا اعلام کرد: ارتش رژیم صهیونیستی طی حملات گسترده به مناطق مختلف غزه از اوایل صبح دستکم ۳۱ فلسطینی را به شهادت رسانده و ده‌ها تن را مجروح ساخته است.
در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به منطقه منصوره در شرق غزه ۳ غیرنظامی به شهادت رسیدند. نیروهای صهیونیست یک ساختمان را به طور کامل در این منطقه ویران کردند.
همچنین ۳ غیرنظامی فلسطینی طی عملیات صهیونیست‌ها در رفح به شهادت رسیدند.
سازمان‌های بین المللی به شدت درباره افزایش شمار تلفات غیرنظامیان در غزه پس از تصمیم ارتش رژیم صهیونیستی برای آغاز عملیات در خان یونس هشدار می‌دهند.
مقامات تل آویو از روز گذشته فرمان تخلیه مناطق پرجمعیت در خان یونس را صادر کرده‌اند. بیم آن می‌رود این رژیم بخواهد همانند فرمان تخلیه پیشین در مناطق شمالی و جنوبی غزه، اقدام به عملیات گسترده در خان یونس کند.
اکنون صدها هزار آواره فلسطینی هیچ پناهگاهی برای فرار نداشته و عدم دسترسی به امکانات بهداشتی و مواد غذایی کافی، به بحران انسانی در غزه دامن زده است. امیدوارم از خبر ۳۱ فلسطینی در مناطق مختلف غزه به شهادت رسیدند راضی بوده باشید.

۳۱ فلسطینی در مناطق مختلف غزه به شهادت رسیدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۳ ۰۲:۴۴:۰۹