۳۰۰۰ طرح نیمه تمام در آذربایجان غربی خاتمه یافت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۳۰۰۰ طرح نیمه تمام در آذربایجان غربی خاتمه یافت به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمدصادق معتمدیان عصر شنبه در آئین اختتامیه جشنواره شهید رجایی آذربایجان‌غربی افزود: برای بهره برداری از این طرح‌ها، ۲۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در شهرستان‌های مختلف استان هزینه شده است.
وی با اشاره به شکوفایی بخش‌های مختلف در آذربایجان‌غربی به همت دولت سیزدهم اضافه کرد: این امر در ارتقای شاخص‌های مختلف نمایان است که کاهش نرخ بیکاری، کاهش محرومیت، توسعه صادرات و همچنین شکوفایی مرزها از جمله این شاخص هاست.
وی اظهار کرد: طی ۲ سال گذشته بیشترین میزان امنیت پایدار موجود در مرزهای آذربایجان‌غربی در ۴۵ سال اخیر را شاهد بوده‌ایم که همین امر زمینه ارتقای سرمایه گذاری را فراهم کرد.
استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در حال حاضر جز استان‌های امن کشور هستیم، ادامه داد: این امر موجب شده تا توسعه اقتصادی را شاهد باشیم و فقط در حوزه صنایع تبدیلی، بیش از ۵۰ واحد تولیدی در استان ایجاد شده است.
معتمدیان یکی از مهمترین شاخص‌ها را بهبود نرخ اشتغال و کاهش بیکاری در استان عنوان کرد و گفت: در ۲ سال گذشته همواره کاهش نرخ بیکاری را شاهد بودیم و در تابستان امسال نیز این نرخ به ۵.۱ درصد رسید که کمترین میزان در طول تاریخ استان است.
وی از همکاری نهادهای نظارتی و قضائی نیز برای توسعه استان قدردانی کرد و افزود: در این مدت، پروژه‌های مختلفی که سال‌ها بلاتکلیف بودند، تعیین تکلیف شدند که این امر رضایت شهروندان را روز به روز بیشتر می‌کند.
وی اضافه کرد: به طور مثال با تلاش دولت و همراهی دستگاه قضائی، مشکل بیش از ۷۰ هزار نفر در حوزه تعاونی‌های مسکن در استان رفع شد که اقدامی ارزشمند بود.
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه جشنواره شهید رجایی اقدامی ارزشمند برای قدردانی از عملکرد خوب دستگاه‌های اجرایی است، اظهار کرد: البته باید تغییراتی در این خصوص صورت گیرد تا زمینه اثرگذاری بیشتر این جشنواره را شاهد باشیم.
در این آئین از دستگاه‌های اجرایی موفق استان در بخش‌های مختلف با اهدای تندیس تجلیل شد. امیدوارم از خبر ۳۰۰۰ طرح نیمه تمام در آذربایجان غربی خاتمه یافت راضی بوده باشید.

۳۰۰۰ طرح نیمه تمام در آذربایجان غربی خاتمه یافت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۵ ۰۲:۴۰:۲۷