۲ کلاهبردار توسط پلیس بوشهر دستگیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۲ کلاهبردار توسط پلیس بوشهر دستگیر شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ جوشن سهرابی یکشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از آنجا که یکی از اولویت‌ها در سال جاری مقابله هدفمند و مؤثر با کلاهبرداری است، در همین راستا برابر اخبار واصله از منابع و مخبرین، ۲ نفر با هویت مشخص با تبلیغ و تطمیع افراد به اینکه قادر هستند با حواله‌ی خودرو، خودروهای خارج نوبت از ایران خودرو و سایر خودروسازی‌ها را در اختیار متقاضیان قرار دهند و با استفاده از اعمال متقلبانه، حلیه و نیرنگ، وجوهی از مالباخته‌ها دریافت و اقدام به کلاهبرداری می‌کنند و تاکنون به هیچیک از مالباخته خودرویی تحویل نداده‌اند، م وضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر افزود: تعدادی از مالباخته‌ها شناسایی و پس از اخذ مجوزهای قضائی، تیم ویژه ای برای شناسایی مخفیگاه متهمان اعزام شدند که هر ۲ نفر متهم در ۲ عملیات منسجم دستگیر و پس از اقرار به عمل مجرمانه خود، به مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان مرکزی بوشهر شدند.
سرهنگ سهرابی بیان کرد: پلیس آگاهی استان بوشهر مأموریت مهم خود در مقابله با کلاهبرداران و جاعلان را با جدیت بیشتر با همراهی و همکاری دستگاه قضائی دنبال خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان برای اینکه در دام افراد کلاهبردار قرار نگیرند، قبل از انجام هرگونه معامله‌ای و یا تنظیم سندی، استعلامات لازم را از سازمان‌ها و نهادهای دولتی اخذ و پس از اطمینان کامل، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.
وی گفت: چنانچه افرادی به این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند، در اسرع وقت به همراه مدارک و مستندات، خود را به اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان معرفی کنند. امیدوارم از خبر ۲ کلاهبردار توسط پلیس بوشهر دستگیر شدند راضی بوده باشید.

۲ کلاهبردار توسط پلیس بوشهر دستگیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۱ ۰۲:۴۰:۲۷