۲ کشته و ۶ زخمی براثر حمله با سلاح سرد در «لاس وگاس»
آمریکا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۲ کشته و ۶ زخمی براثر حمله با سلاح سرد در «لاس وگاس»
آمریکا
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، رسانه های آمریکایی از حمله با سلاح سرد به چند نفر در «لاس وگاس» خبر دادند.
بر اساس این گزارش، رسانه های آمریکایی افزودند که در پی این حادثه دست کم ۲ نفر کشته شده اند. طبق اعلام رسانه های آمریکا پلیس توانسته است فرد مظنون در این حادثه را بازداشت نماید.
در همین راستا، پلیس محلی ایالت نوادا آمریکا از کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن ۶ نفر دیگر در حمله با سلاح سرد در شهر لاس وگاس خبر داد.
لازم به ذکر است که پس از وقوع حوادثی از قبیل تیراندازی در سوپر مارکت در «بوفالو» واقع در نیویورک که منجر به کشته شدن ۱۰ نفر شد و قتل عام در مدرسه‌ای در ایالت تگزاس که ۲۲ کشته برجای گذاشت، فشار بر دولت ایالات متحده برای مقابله با افزایش خشونت‌های مرتبط با اسلحه افزایش یافته است و اخیر نیز جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده بود که از لایحه مصوب مجلس سنا در آمریکا پیرامون سخت گیرانه تر کردن حمل آزادانه سلاح حمایت می‌کند.
این در حالیست که لابی پرقدرت اسلحه ساز در این کشور که از قدرت و نفوذ زیادی میان مقامات آمریکایی برخوردار است؛ اجازه پیاده سازی قوانین مشابه را نداده و با آنها به شدت مقابله کرده است؛ موضوعی که چندین کشته در هر روز در آمریکا برجای گذاشته است.
علیرغم مخالفت ظاهری مقامات این کشور نسبت به قوانین فعلی مرتبط با حمل و خرید و فروش سلاح گرم، لابی‌های قدرتمند اسلحه در آمریکا امکان هرگونه اعمال تغییرات در محدود کردن سیاست‌های یادشده را سد کرده اند. امیدوارم از خبر ۲ کشته و ۶ زخمی براثر حمله با سلاح سرد در «لاس وگاس»
آمریکا
راضی بوده باشید.

۲ کشته و ۶ زخمی براثر حمله با سلاح سرد در «لاس وگاس»
آمریکا  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۷ ۰۲:۳۹:۱۲