۲ برادر قاتل در شاهرود دستگیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۲ برادر قاتل در شاهرود دستگیر شدند به گزارش سوالات شرعی و احکام، به نقل از روابط عمومی فراجای سمنان، سردار جلیل موقوفه‌ای بیان داشت در یکی از روزهای تابستان سال ۱۳۹۸ شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای جنوبی اطراف شهرستان شاهرود اطلاع داد که بلافاصله مأموران در محل حاضر و نسبت به بررسی تخصصی موضوع اقدام کردند.
وی با بیان اینکه کارآگاهان پس از کسب اطلاعات لازم اقدامات خود را برای شناسایی و دستگیری قاتلان فراری از صحنه جرم آغاز کردند، ادامه داد: در پی تلاش‌های شبانه روزی مأموران مشخص شد متهمان به یکی از استان‌های شمالی کشور متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: جست و جو برای دستگیری قاتلان ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با اشرافیت و هوشمندی توانستند آنها را بعد از چهار سال در شهرستان شاهرود شناسایی و طی یک عملیات ضربتی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.
موقوفه‌ای تاکید کرد: متهمان که دو برادر ۳۰ و ۳۵ ساله بودند برابر مدارک و مستندات مستدل و محکم پلیس به ارتکاب قتل جوان ۲۱ ساله با انگیزه اختلاف و خصومت شخصی اعتراف کردند.
وی به هوشمندی و کارآمدی پلیس استان در کشف پرونده قتل بعد از چندین سال اشاره کرد و گفت: متهمان تکمیل پرونده تحویل مراجع ذیصلاح شدند. امیدوارم از خبر ۲ برادر قاتل در شاهرود دستگیر شدند راضی بوده باشید.

۲ برادر قاتل در شاهرود دستگیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۷ ۰۲:۴۳:۰۳