۲۸ فقره سرقت در «جم» کشف شد/ دستگیری ۱۲ سارق

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۲۸ فقره سرقت در «جم» کشف شد/ دستگیری ۱۲ سارق به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ یونس دهقانی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور افزایش احساس امنیت در جامعه، پلیس شهرستان جم با بهره گیری تمامی امکانات و تمرکز بر نقاط جرم خیز اقدامات لازم را برای مقابله با سرقت در دستور کار خود قرار داده است.
فرمانده انتظامی شهرستان جم گفت: در نتیجه اقدامات و تلاش‌های شبانه روزی مأموران تعداد ۱۲ نفر سارق شناسایی که پس از هماهنگی‌های قضائی در عملیات‌های پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی دلالت داده شدند.
سرهنگ دهقان با بیان اینکه متهمان در بازجویی‌های فنی به ۲۸ فقره انواع سرقت از جمله سرقت اماکن خصوصی، سرقت در معابر، سرقت موتورسیکلت، و سرقت باغات اعتراف کردند، گفت: در این راستا مقادیر زیادی اموال مسروقه نیز کشف که مالکان مسترد شد.
فرمانده انتظامی شهرستان جم عنوان کرد: سارقان از مکان‌های سرقت می‌کنند که کمترین وسیله بازدارنده در آنجا باشد.
وی به شهروندان توصیه کرد: برای پیشگیری از سرقت رعایت نکات ایمنی و به کارگیری سیستم‌های ضد سرقت مثل ردیاب، دزدگیر و دیگر تجهیزات امنیتی به شما کمک خواهد کرد تا احتمال سرقت را پایین بیاورید. امیدوارم از خبر ۲۸ فقره سرقت در «جم» کشف شد/ دستگیری ۱۲ سارق راضی بوده باشید.

۲۸ فقره سرقت در «جم» کشف شد/ دستگیری ۱۲ سارق  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۱ ۰۲:۳۸:۲۴