۱۹۷۲طرح عمرانی و اقتصادی در آذربایجان غربی افتتاح می
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۹۷۲طرح عمرانی و اقتصادی در آذربایجان غربی افتتاح می
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، یاسر رهبردین چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران در تشریح برنامه‌های دهه فجر در استان افزود: دهه فجر امسال یک هزارو ۹۲۷ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان دهه فجر در استان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
وی ادامه داد: از بین طرح‌های عمرانی و اقتصادی استان، یک هزار و ۸۲۷ پروژه با اعتبار ۱۲ هزار و ۹۲۸ میلیارد تومان افتتاح و ۱۰۰ پروژه با اعتبار پیش بینی شده به مبلغ ۹ هزار و ۵۸ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.
رهبردین، با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی یکهزار و ۸۴۸ پروژه عمرانی استان با اعتبار ۱۰ هزار و ۹۵۳ میلیارد تومان در دهه فجر گفت: یکهزار و ۷۵۷ طرح عمرانی با اعتبار هشت هزار و ۴۱۹ میلیارد تومان افتتاح و ۹۱ طرح با اعتبار دو هزار و ۵۳۴ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی اظهارکرد: همچنین در این مدت، ۷۹ پروژه اقتصادی با اعتبار بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
رهبردین تصریح کرد: در دهه فجر امسال تحت پوشش قرار گرفتن ۱۰۰ روستا به اینترنت، آسفالت ۸۲ کیلومتر راه روستایی با اعتبار ۲۰۶ میلیارد تومان، اجرای ۶۴ طرح هادی، احداث ۱۸۸ کلاس درس، احداث ۱۳ سالن ورزشی و گازرسانی به ۱۴۳ روستا انجام می‌شود.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد، افزود: کارگاه‌های راهسازی در سطح استان فعال است که پیشرفت عمرانی کریدور غرب نیز در بین پروژه‌های استانی بسیار مطلوب است. امیدوارم از خبر ۱۹۷۲طرح عمرانی و اقتصادی در آذربایجان غربی افتتاح می
شود
راضی بوده باشید.

۱۹۷۲طرح عمرانی و اقتصادی در آذربایجان غربی افتتاح می
شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۱ ۰۲:۴۰:۴۲