۱۸ هزار میلیارد ریال پروژه در دشتی افتتاح یا آغاز
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۸ هزار میلیارد ریال پروژه در دشتی افتتاح یا آغاز
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی بحرانی سه شنبه شب در دوره آموزشی نمایندگان فرماندار اظهار داشت: با توجه به فضا بین المللی که در دنیا حاکم است، ایران اسلامی به عنوان کانون حمایت از جبهه مقاومت و مستضعفین شناخته شده است.
فرماندار دشتی با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند که این نظام را ناکارآمد جلوه دهند، افزود: یکی از عرصه‌هایی که دشمنان آن را نشانه گرفته انتخابات است و تلاش دارد مشارکت مردم را کمرنگ جلوه دهند.
بحرانی ادامه داد: دشمنان تلاش دارند فضای انتخابات را به نفع خود تمام کنند.
وی بیان کرد: دشمن تمام تلاش خود را به انتخابات معطوف کرده است و می‌خواهد مجلس ضعیف تشکیل شود.

وی بیان کرد: انتخابات مجلس و خبرگان رهبری به صورت همزمان در اسفند ماه برگزار می‌شود که می‌طلبد در زمینه مشارکت مردم تلاش کنیم.
وی یادآور شد: دولت در زمینه مسکن قول‌ها و وعده‌هایی داده که سهم شهرستان در طول چهار سال هزار ۳۰۰ واحد است که تاکنون ۷۲۰ واحد در حال احداث است و مابقی نیز به صورت زمین به افراد واگذار می‌شود.
بحرانی تصریح کرد: در زمینه نیروگاه خورشیدی شهرستان قطب انرژی پاک محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: در حوزه راه‌ها محور باغان _ سرچشمه، خورموج _ لاور، گزدراز_ شیخیان از مطالبات چندین دهه مردم بوده است که در این دولت تحقق یافت.
وی بیان کرد: محور ناصری_ شنبه در دهه فجر عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
وی گفت: خدمات نظام و دولت به مردم انعکاس داده شود تا زمینه مشارکت مردم افزایش یابد.
بحرانی خاطر نشان کرد: در دهه فجر امسال بالغ بر ۱۸ هزار میلیارد ریال پروژه افتتاح و اجرا می‌شود. امیدوارم از خبر ۱۸ هزار میلیارد ریال پروژه در دشتی افتتاح یا آغاز
می‌شود
راضی بوده باشید.

۱۸ هزار میلیارد ریال پروژه در دشتی افتتاح یا آغاز
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۷ ۰۲:۳۹:۴۳