۱۸۰ هزار میلیارد ریال به خوزستان اختصاص یافت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۸۰ هزار میلیارد ریال به خوزستان اختصاص یافت به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی اکبر حسینی محراب پنجشنبه شب در نشست شورای برنامه‌ریزی خوزستان بیان کرد: این میزان اعتبار تخصیص داده شده در سفر دوم رئیس جمهور به استان، کمک شایانی به انجام طرح‌ها و پروژه‌های استان می‌کند.
وی گفت: مدیران در سطح ملی باید از مشکلات و مسائل استان اطلاع داشته باشند و مسئولان خوزستانی باید ارتباط بهتر و بیشتری را با مدیران خود در وزارتخانه‌های مربوطه داشته باشند تا بتوانند برای استان امتیازات و اعتبارات بهتری را کسب کنند.
استاندار خوزستان با بیان اینکه مهم‌ترین عامل کنترل مدیریت بودجه است، افزود: مدیران دستگاه‌ها باید اطلاع و نظارت کافی را بر نحوه هزینه کرد بودجه داشته باشند و بهترین شکل در جذب و استفاده از بودجه اقدام کنند.
حسینی محراب ادامه داد: به دولت پیشنهاد داده‌ایم که اختیار نظارت، اقدام و تخصیص اعتبار به پروژه‌های درون خوزستان به مدیران درون استان داده شود در صورت پذیرفته شدن این پیشنهاد، پروژه‌ها با سرعت بیشتری پیش خواهند رفت.
استاندار خوزستان افزود: در سطح ملی پیگیر پیشرفت هر چه بیشتر پروژه‌هایی همچون آبرسانی غدیر، فدک، کوثر و طرح‌های فاضلاب در استان هستم تا با رفع مشکلات روند اجرای این طرح‌ها سرعت بیشتری بگیرد.
وی تاکید کرد: باید اقدامات موثرتری از استان‌های دیگر برای پیشرفت استان انجام داد و در این راه از شرکت‌های بزرگ فعال در خوزستان باید کمک گرفت. امیدوارم از خبر ۱۸۰ هزار میلیارد ریال به خوزستان اختصاص یافت راضی بوده باشید.

۱۸۰ هزار میلیارد ریال به خوزستان اختصاص یافت  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۰۲:۴۰:۴۰