۱۶٠ دهیاری در نقاط مختلف کهگیلویه فعالیت است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۶٠ دهیاری در نقاط مختلف کهگیلویه فعالیت است به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید عبدالعزیز موسوی شامگاه پنجشنبه در نشست بزرگداشت سالروز تأسیس دهیاری‌ها افزود: اعتلای روستاها توسط دهیاران رقم می‌خورد و شناخت جایگاه دهیاران امری ضروری است.
وی ابراز داشت: دهیاران بعنوان خط مقدم در مطالبات مردم و تمام شئونات روستا هستند، لذا باید به جایگاه خود افتخار کنند.
فرماندار کهگیلویه عدم شناخت جایگاه دهیار از سوی دستگاه‌های اجرایی را عامل کندی خدمت رسانی به روستاییان خواند و تاکید کرد: تمام مدیران موظف به پاسخگویی به دهیاران هستند.
موسوی با تاکید بر لزوم آشنایی دهیاران و اشراف آنها با قوانین کلیدی حوزه کاری، افزود: دهیاران با تسلط بهتر بر قوانین می‌توانند نقش مهمی در توسعه عمران و مشارکت روستایی ایفا کنند.
وی ارائه خدمت به روستاییان در این دولت را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این دولت به اندازه ده سال گذشته به روستاهای اقماری شهرستان توجه شده است که حداقل در بیست روستای بخش مرکزی از محل اعتبارات ارزش افزوده کار انجام گرفته است.
موسوی خاطر نشان کرد: تأسیس ۱۶۰ دهیاری و ۱۷۹ شورای محلی در شهرستان کهگیلویه از مجموع ۴۲۷ روستای دارای سکنه با جمعیتی بالغ بر ۷۲ هزار نفر گواه بر عزم راسخ نظام و دولت در حمایت و پشتیبانی از روستاییان و توسعه پایدار روستاها است. امیدوارم از خبر ۱۶٠ دهیاری در نقاط مختلف کهگیلویه فعالیت است راضی بوده باشید.

۱۶٠ دهیاری در نقاط مختلف کهگیلویه فعالیت است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۷ ۰۲:۳۸:۱۳