۱۵ خرده‌فروش و معتاد متجاهر در اسفراین دستگیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۵ خرده‌فروش و معتاد متجاهر در اسفراین دستگیر شدند سرهنگ محمد روهنا در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: در راستای اجرای طرح آرامش در اسفراین با محوریت پاک‌سازی نقاط آلوده از وجود معتادان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری کلانتری و پاسگاه‌های تابعه این طرح را در سطح شهرستان ظرف ۴۸ ساعت گذشته به مرحله اجرا گذاشتند.
فرمانده انتظامی اسفراین با اشاره به اینکه مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی عوامل توزیع و خرید و فروش مواد مخدر در سطح شهرستان شدند، تصریح کرد: مأموران با هماهنگی مرجع قضائی در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۵ کیلو و ۴۶۳ گرم انواع مواد مخدر، مقادیر زیادی اقلام ممنوعه و ابزار آلات استعمال و فروش مواد مخدر را کشف کردند.
وی با بیان اینکه در این طرح تعداد هفت خرده‌فروش مواد مخدر و هشت معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، افزود: متهمان در نهایت بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی و معتادان متجاهر به کمپ معرفی شدند.
سرهنگ روهنا با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است، خاطرنشان کرد: پلیس با قدرت در مقابل هرگونه بی نظمی و هنجارشکنی خواهد ایستاد و انتظار می‌رود تا مردم عزیز در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. امیدوارم از خبر ۱۵ خرده‌فروش و معتاد متجاهر در اسفراین دستگیر شدند راضی بوده باشید.

۱۵ خرده‌فروش و معتاد متجاهر در اسفراین دستگیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۱۶ ۰۲:۴۰:۳۴