۱۴ امامزاده آذربایجان‌غربی میزبان سوگواره یاس نبوی
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۴ امامزاده آذربایجان‌غربی میزبان سوگواره یاس نبوی
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، حجت الاسلام سیف الله رستملو در این زمینه افزود: امامزاده سید بهلول، بقعه شیخ نوایی و تاج الدین خوی، امامزاده غریب حسن، امامزادگان محمد و ابراهیم و بقعه سراج الدین در ارومیه، امامزاده سیدمحمد، اسحاق و برگشاد سلماس و همچنین تکیه حضرت ابوالفضل چایپاره و بقعه تاج الدین علی و تکیه حضرت عباس میاندوآب از جمله امامزادگان وبقاع متبرکه ای هستند که میزبان سوگواره یاس نبوی شدند.
وی اضافه کرد: عزاداری، مداحی و سخنرانی از جمله برنامه‌های سوگواره یاس نبوی در امامزادگان و بقاع متبرکه در سطح استان است.
حجت الاسلام رستملو اظهار کرد: همچنین در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه‌هایی نظیر اطعام نیازمندان در امامزادگان و تکایا از جمله تکیه حضرت عباس (ع) میاندوآب و تکیه حضرت ابوالفضل (ع) چایپاره برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با بیان اینکه در راستای برگزاری این سوگواره، ۶ مبلّغ از قم و چهار مبلّغ بومی در عزاداری‌ها حضور یافته و سخنرانی می‌کنند، ادامه داد: همچنین برنامه ریزی شده که مبلّغان اعزامی از قم در مدارس نیز سخنرانی کرده و نماز جماعت نیز اقامه کنند.
سوگواره یاس نبوی همه ساله در آذربایجان غربی برگزار می‌شود و مورد استقبال شهروندان به ویژه بانوان نیز قرار می‌گیرد. امیدوارم از خبر ۱۴ امامزاده آذربایجان‌غربی میزبان سوگواره یاس نبوی
است
راضی بوده باشید.

۱۴ امامزاده آذربایجان‌غربی میزبان سوگواره یاس نبوی
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۲ ۰۲:۴۲:۳۹