۱۴۷ هزار میلیارد تومان پروژه دهه فجر در بوشهرافتتاح و اجرا
می شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۴۷ هزار میلیارد تومان پروژه دهه فجر در بوشهرافتتاح و اجرا
می شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اصغر جعفری چهارشنبه شب در نشست مسئولان استان بوشهر با اشاره به تعداد پروژه‌های عمرانی و اقتصادی دهه فجر استان بوشهر اظهار داشت: در این ایام هزار و ۸۳۷ پروژه افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شوند که اعتباری بالغ‌بر ۱۴۷ هزار و ۲۸ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با تشریح آمار پروژه‌ها در سطح شهرستان‌های ده گانه افزود: در دهه فجر امسال، شهرستان دیلم ۶۲، گناوه ۱۰۳، دشتستان ۶۱۶، بوشهر ۱۱۲، تنگستان ۳۰۷، دشتی ۱۹۰، عسلویه ۶۶، کنگان ۸۶، دیر ۹۴، جم ۱۹۳ پروژه عمرانی و اقتصادی خواهیم داشت.
مشاور استاندار در امور ایثارگران و دبیر ستاد دهه فجر نیز بیان کرد: پروژه‌های مربوطه در سطح شهرستان، استان و کشور برنامه‌ریزی شده است که برای مثال در کلان پروژه‌های کشوری پتروشیمی هنگام، آرین متانول و … قرار دارد.
یوسف دشتی با اشاره به حضور مقامات دولتی در بوشهر تصریح کرد: در ۱۲و ۱۳ بهمن‌ماه معاون حقوقی و پارلمانی رئیس‌جمهور برای افتتاح پروژه‌ها در استان حضور خواهند داشت و در روز آخر دهه فجر نیز میزبان معاون اجرایی رئیس‌جمهور خواهیم بود.
دشتی خاطرنشان کرد: مدرسه شهدا، افتتاح در منطقه ویژه صنعتی، سد باهوش، محور برازجان – اهرم، مرکز جامع سلامت تنگک شهر بوشهر و … برخی از این پروژه‌ها هستند. امیدوارم از خبر ۱۴۷ هزار میلیارد تومان پروژه دهه فجر در بوشهرافتتاح و اجرا
می شود
راضی بوده باشید.

۱۴۷ هزار میلیارد تومان پروژه دهه فجر در بوشهرافتتاح و اجرا
می شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۱ ۰۲:۳۸:۳۴