۱۲ نویسنده حوزه دفاع‌مقدس در بوشهر تقدیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۲ نویسنده حوزه دفاع‌مقدس در بوشهر تقدیر شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر سه شنبه شب در این آئین گفت: در ایام بسیار حساس، خاطره‌انگیز و بزرگی قرار داریم و آنچه که وظیفه اول نسبت به دفاع‌مقدس، جایگاه و دستاوردهای این اتفاق مهم کشور است، پرداختن به زوایای پنهان و خرده‌روایت‌ها است که سرشار از رشادت‌ها است.
عبدالرحیم افروغ بیان کرد: هر فرد باید این وقایع را با قلم، دوربین، قاب عکس و یا زبان شیوا ماندگار کند تا این گنجینه‌ی گران بهای نظام به نسل‌های آینده منتقل شود.
افروغ افزود: بعد از گذشت بیش از سه دهه از دوران دفاع‌مقدس، بسیاری از راویان پدر و مادر شهیدان، جانبازان و ایثارگران به عنوان یادگاران آن ایام آسمانی شده‌اند اما در دل ما زنده هستند.
وی ادامه داد: نگاه ما باید به آینده باشد و ۵۰ یا ۱۰۰ سال دیگر این آثار تولیدشده به عنوان منبع در اختیار آیندگان و فرزندان ما قرار خواهد گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: جوانان هدف اول و تکیه‌گاه دفاع‌مقدس هستند که باید با آن الگو، شیوه و فهم وارد عرصه سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و دیگر حوزه‌ها شوند.
روایت‌گری دوران دفاع‌مقدس و پخش کلیپ از برنامه‌های آئین تقدیر از نویسندگان حوزه دفاع‌مقدس بود.
در پایان این آئین که با مشارکت منطقه پدافند هوایی شهید بوشهریان برگزار شد با اهدا لوح سپاس و هدایای فرهنگی از صادق رازی، علی احمدی‌پور، محمدکاظم اتابک، سیروس فتحی، نصرالله شفیعی، حلیمه جلال‌نژاد، اعظم جامه‌بزرگ، منیژه دهقانی، اعظم نجفی، مونس عبدی‌زاده، کبری خدابخش دهقی و فرزانه دهقانی تقدیر به عمل آمد. امیدوارم از خبر ۱۲ نویسنده حوزه دفاع‌مقدس در بوشهر تقدیر شدند راضی بوده باشید.

۱۲ نویسنده حوزه دفاع‌مقدس در بوشهر تقدیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۷ ۰۲:۳۷:۴۹