۱۲۳ پروژه عمرانی در دامغان افتتاح می‌شود 

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۲۳ پروژه عمرانی در دامغان افتتاح می‌شود  به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی بندرآبادی شامگاه دوشنبه در نشست خبری به میزبانی فرمانداری دامغان ضمن تشریح پروژه‌های هفته دولت شهرستان دامغان بیان کرد: در این ایام ۱۲۳ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۶۷ میلیارد تومان در قالب ۱۷ دستگاه اجرایی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه سه طرح اقتصادی و سرمایه‌گذاری نیز طی ایام هفته دولت در شهرستان دامغان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، افزود: ۱۶ میلیارد تومان اعتبار با مشارکت بخش خصوصی و تسهیلات برای این طرح‌ها هزینه شده است.
فرماندار دامغان با بیان اینکه مجموعاً ۱۲۶ پروژه با اعتبار ۳۸۳ میلیارد تومان طی هفته دولت در شهرستان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، ابراز داشت: راه سازی، آبرسانی، دهیاری‌ها، برق رسانی، جهاد کشاورزی و … در زمره مهمترین طرح‌های قابل افتتاح طی هفته دولت در شهرستان دامغان هستند.
بندرآبادی با بیان اینکه ۱۶ پروژه نیز در شهرستان دامغان طی هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد، بیان کرد: این طرح‌ها توسط پنج دستگاه اجرایی در حوزه‌های راهداری، برق رسانی، آب و فاضلاب و … اجرایی خواهد شد و برای آنها مجموعاً ۲۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه پست ۶۳ کیلووات شهرک صنعتی دامغان طی ایام هفته دولت افتتاح می‌شود، گفت: مرکز جامع سلامت شهید حلاجی و دو خوابگاه متأهلی برای دانشگاه دامغان نیز طی ایام هفته دولت با حضور مسئولان در شهرستان دامغان افتتاح خواهد شد.
فرماندار دامغان با بیان اینکه در هفته دولت روکش آسفالت چندین محور اصلی و معابر روستایی به بهره برداری خواهد رسید، گفت: طی روزهای آتی با حضور مسئولان زمین فوتبال چمن مصنوعی مسکن سایت احکام دامغان و روستای مهماندوست، و سالن ورزشی شهر دیباج نیز افتتاح خواهد شد.
بندرآبادی با بیان اینکه در ایام هفته دولت سال جاری در شهرستان دامغان شش طرح توزیع نیروی برق نیز کلنگ زنی می‌شود، گفت: پنج طرح راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، یک طرح دانشگاه دامغان، دو طرح شهرک‌ها و نواحی صنعتی منطقه دامغان و دو طرح آب و فاضلاب دامغان نیز کلنگ زنی خواهد شد. امیدوارم از خبر ۱۲۳ پروژه عمرانی در دامغان افتتاح می‌شود  راضی بوده باشید.

۱۲۳ پروژه عمرانی در دامغان افتتاح می‌شود   در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۲ ۰۲:۳۸:۵۱