۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه‌ در بندرعباس و خمیر به بهره‌برداری
رسید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه‌ در بندرعباس و خمیر به بهره‌برداری
رسید
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی دوستی عصر جمعه در حاشیه بهره برداری از ادامه طرح‌های هفته دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ادامه بهره برداری از پروژه‌های هفته دولت امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی و یا بهره برداری از ۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه‌های مختلف بودیم.
وی افزود: حدود ۸۰۰ میلیارد تومان پروژه‌های بندری و زیرساختی در شهر بندرعباس افتتاح شد همچنین پروژه‌های شهری و دهیاری‌های بندر خمیر شامل ۲۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.
استاندار هرمزگان گفت: همچنین عملیات اجرایی پروژه احداث مخزن ۵ هزار مترمکعبی بندرخمیر با ۶۰ میلیارد تومان اعتبار آغاز شد و در دیگر پروژه مهم امروز هم کلنگ فاز سوم طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان بندرخمیر به زمین زده شد.
وی تصریح کرد: بخشی از پروژه‌های استان هرمزگان در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت و پروژه‌های کلان نیز در سفر رئیس جمهور محترم به استان مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار می‌گیرد.
دوستی گفت: اصلی ترین مسئله ما در استان هرمزگان مسئله آب است که برنامه ریزی لازم برای احداث مخازن و خطوط انتقال انجام شده و به محض مشخص شدن پیمانکار دیگر طرح‌ها هم کلنگ زنی می‌شود.
عملیات اجرایی احداث مخزن ۵ هزار مت مکعبی بندر خمیر آغاز شد
در ادامه بهره برداری از طرح‌های هفته دولت، با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد عملیات اجرایی احداث مخزن بندر خمیر آغاز شد.
مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد و مهدی دوستی استاندار هرمزگان با حضور در گلزار شهدای گمنام بندر خمیر، ضمن عطرافشانی و غباروبی قبور مطهر شهدا، با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.
همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد و استاندار هرمزگان با حضور در موکب شهدای گمنام این شهرستان، از نزدیک با خادمان حسینی و زائران ابا عبدالله الحسین علیه السلام دیدار و گفت‌وگو کردند.
در ادامه برنامه‌های سفر اسلام پناه به هرمزگان، وی طرح‌های مرتبط با حوزه آبرسانی و احداث مخزن ذخیره آب بندر خمیر را کلنگ زنی کرد.
طرح مهم احداث مخزن ۵ هزار مترمکعبی خمیر با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال، پس از تکمیل نیاز آبی ۱ شهر و ۲ روستا با جمعیت بالغ بر ۲۰ هزار نفر را به طور کامل مرتفع خواهد کرد.
گفتنی است معاون رئیس جمهور امروز علاوه بر یک پست برق، پروژه‌های بندری استان و طرحهای شهری و روستایی بندر خمیر را نیز مورد بهره برداری قرار داد و کلنگ طرح نهضت ملی مسکن بندرخمیر را نیز به زمین خواهد زد.
با حضور مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد و مهدی دوستی استاندار هرمزگان یکی دیگر از طرح‌های مهم شهرستان خمیر کلنگ‌زنی شد.
امروز در ادامه سفر اسلام پناه به هرمزگان، کلنگ فاز سوم طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بندرخمیر به زمین زده و عملیات اجرایی طرح آغاز شد.
این طرح در زمین موسوم به ۱۵ هکتاری و در قالب ۳۱۲ واحد شامل ۷۸ بلوک ۴ واحدی احداث و در مدت زمان مشخص مورد بهره برداری قرار گرفته و در اختیار مردم این شهرستان قرار گیرد این طرح بنیاد ساخت و متراژ هر واحد ۱۱۵ مترمربع خواهد بود.
استاندار هرمزگان در حاشیه این کلنگ زنی اظهار داشت: استان هرمزگان در طرح نهضت ملی مسکن ۶۵ هزار واحد مسکونی تعهد دارد که با برنامه ریزی صورت گرفته تمام این منازل شامل ۵۰ هزار واحد شهری و ۱۵ هزار واحد روستایی ساخته خواهد شد.
وی افزود: کار ساخت اکثر واحدها آغاز شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان دولت گام بلندی در راستای خانه دار کردن مردم برداریم.
دوستی گفت: در چند ماه آینده هم یک پروژه ۱۶ هزار واحدی آغاز خواهد شد که این مسئله هم می‌تواند کمک خوبی در حوزه مسکن باشد.
پروژه‌های شهری و دهیاری‌های بندر خمیر به بهره برداری رسید
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد پروژه‌های شهری و دهیاری‌های بندر خمیر به بهره برداری رسید.
در ادامه برنامه‌های سفر مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد به استان هرمزگان، با همراهی مهدی دوستی استاندار هرمزگان پروژه‌های شهری و دهیاری‌های بندر خمیر به بهره برداری رسید.
معاون رئیس جمهور با حضور در بندر پهل طرح بلوار شورا این شهر را افتتاح کرد، این طرح به نمایندگی از تمام پروژه‌های حوزه شهری و دهیاری های بندر خمیر مورد بهره برداری قرار گرفت.
این طرح با اعتبار ۶۰ میلیارد ریالی به طول ۱۲۲۰ متر و عرض ۲۴ متر و ۴۶۷۰ متر جدول گذاری و نصب ۴۰ پایه روشنایی به بهره برداری رسید، گفتنی است این طرح به نمایندگی از ۲۵ پروژه شهری و روستایی بندرخمیر با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال مورد افتتاح شد.
پست ۶۳ کیلووات شهرک توحید بندرعباس به بهره برداری رسید
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد در ادامه بهره برداری از طرح‌های هفته دولت، پست ۶۳ کیلووات شهرک توحید بندرعباس به بهره برداری رسید.
مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد، صبح جمعه ۱۰ شهریور ماه با استقبال رسمی مهدی دوستی استاندار هرمزگان در فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس به منظور ادامه بهره برداری از طرح‌های هفته دولت در این استان وارد بندرعباس شد.
معاون رئیس جمهور در ادامه راهی شهرک توحید بندرعباس شد و در اولین برنامه خود ضمن بازدید میدانی از بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس، پست برق ۶۳ کیلووات را افتتاح کرد.
رئیس سازمان ملی استاندارد در حاشیه این افتتاح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در ادامه بهره برداری و کلنگ زنی طرح‌های هفته دولت، در خدمت مردم شریف هرمزگان هستیم و چند طرح توسعه‌ای و زیرساختی به همت استاندار هرمزگان افتتاح می‌شود.
وی افزود: این طرح‌ها به افزایش سطح خدمات رسانی کمک خواهد کرد و امیدواریم ثمرات تحولی این پروژه‌ها را مردم نیز احساس کنند.
اسلام پناه گفت: امروز در اولین برنامه یک پست ۶۳ کیلووات در شهر بندرعباس مورد بهره برداری قرار گرفت، این پروژه با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان تکمیل شده و بناست برق بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی این شهر و پروژه‌ها و طرح‌های جوار را تامین کند.
وی تصریح کرد: این طرح در کمترین زمان ممکن به بهره برداری رسیده و زیرساخت لازم برای توسعه این منطقه را فراهم آورده است.
گفتنی است معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد قرار است امروز چندین طرح دیگر را در بندرعباس و بندرخمیر مورد بهره برداری قرار دهد و یا کلنگ زنی کند. امیدوارم از خبر ۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه‌ در بندرعباس و خمیر به بهره‌برداری
رسید
راضی بوده باشید.

۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه‌ در بندرعباس و خمیر به بهره‌برداری
رسید  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۲ ۰۲:۳۹:۰۴