۱۱ کاندیدا از گردونه رقابت‌های انتخاباتی خارج شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۱ کاندیدا از گردونه رقابت‌های انتخاباتی خارج شدند رضا قاسمیان در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: با خارج شدن این ۱۱ نامزد، مجموع کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در پنج حوزه انتخابیه استان اردبیل به ۲۱۸ نفر رسید.
وی تصریح کرد: از حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین ۱۰۷ کاندیدا، پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز ۴۱ کاندیدا، خلخال و کوثر ۳۱ کاندیدا، مشگین شهر ۲۳ کاندیدا و گرمی و انگوت ۱۶ کاندیدا با هم رقابت می‌کنند.
رییس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: مهلت انصراف کاندیداها تا ۹ اسفندماه تعیین شده تا با ارائه انصراف کتبی از گردونه رقابت‌های انتخاباتی خارج شده و انصراف خود را اعلام کنند.
قاسمیان افزود: ما به صورت مرتب وضعیت انتخاباتی استان را مورد رصد و پایش قرار می‌دهیم و تاکنون تبلیغات انتخاباتی با آرامش و همراهی مردم در شهرهای مختلف با شکوه هر چه تمامتر در حال برگزاری است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ستاد انتخابات استان در آمادگی کامل است و هیچ نگرانی از بابت تدارک شعبات، تعرفه‌ها و سایر ملزومات وجود ندارد و تلاش بر این است تا از دستگاه‌های الکترونیکی برای رأی دادن استفاده شده و در صورت نیاز رأی‌گیری کاغذی را نیز شاهد خواهیم بود.
قاسمیان اضافه کرد: صدا و سیما و رسانه‌ها نیز کار تبلیغات و ارائه برنامه‌های کاندیداها را آغاز کردند و صدا و سیما نیز در قالب پنج شبکه اختصاصی برای پنج حوزه انتخابیه سعی می‌کند تا برنامه‌های ضبط شده به همراه مناظرات را در ساعات مختلف پخش کرده و زمینه آگاهی بیشتر مردم را فراهم کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: شرایط مناسبی برای انتخابات ۱۱ اسفند تدارک دیده شده و امیدواریم با بهترین شرایط و فضای انتخاباتی بتوانیم مشارکت بالای مردم را در عرصه انتخابات در پنج حوزه انتخابیه شاهد باشیم و در کنار آن انتخابات مجلس خبرگان نیز برای راهیابی ۲ نفر از کاندیداها به جایگاه مجلس خبرگان ۱۱ اسفند برگزار خواهد شد. امیدوارم از خبر ۱۱ کاندیدا از گردونه رقابت‌های انتخاباتی خارج شدند راضی بوده باشید.

۱۱ کاندیدا از گردونه رقابت‌های انتخاباتی خارج شدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۲۶ ۰۲:۴۱:۴۹