۱۱ مصدوم و یک فوتی در شبانه روز گذشته در جاده‌های آذربایجانی
غربی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۱ مصدوم و یک فوتی در شبانه روز گذشته در جاده‌های آذربایجانی
غربی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، حمید محبوبی در این باره افزود: ساعت ۱۶:۱۰ عصر دیروز برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ و پژو پارس در محور ارومیه_ سلماس به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان اعلام شد.
وی ادامه داد: نجات گران پایگاه شهید افشارجو (گردنه قوشچی) جمعیت هلال‌احمر شهرستان ارومیه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
به گفته محبوبی؛ در این حادثه ۳ نفر دچار مصدومیت شده بودند که پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به مرکز درمانی انتقال داده شدند.
سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی با اشاره به وقوع یک تصادف دیگر در استان گفت: ساعت ۱۷:۵۰ همان روز در ۱۵ کیلومتری محور پیرانشهر به نقده (سه راهی قبه) خودروهای سواری پراید و ال ۹۰ باهم تصادف کردند.
محبوبی افزود: این حادثه یک فوتی و ٢ نفر مصدوم داشت که مصدومین این حادثه بعد از ارزیابی و انجام اقدامات اولیه به بیمارستان امام خمینی شهرستان پیرانشهر منتقل شدند و فوتی حادثه نیز تحویل مراجع ذی صلاح شد.
وی اضافه کرد: بامداد امروز نیز در محور پیرانشهر به نقده، خودروی سواری سمند و وانت زامیاد باهم تصادف کردند و امدادگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات سه راهی جلدیان شهرستان پیرانشهر بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
محبوبی بیان کرد: این حادثه ۶ نفر مصدوم داشت که مصدومین این حادثه بعد از ارزیابی و درمانی منتقل شدند. امیدوارم از خبر ۱۱ مصدوم و یک فوتی در شبانه روز گذشته در جاده‌های آذربایجانی
غربی
راضی بوده باشید.

۱۱ مصدوم و یک فوتی در شبانه روز گذشته در جاده‌های آذربایجانی
غربی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۹ ۰۲:۴۰:۵۹